Desenli keçeler ile hayatınıza renk gelsin!

0
Günaydın sevgili takipçilerim;
Günümüzde artık özel ve butik tasarımlar ön planda.Standardın dışında olan ve her yerde karşılaşmayacağınız ürünleri tercih ediyoruz.
Bende ev tekstili konusunda özel ve tasarım ürünlere bayılıyorum.Kelebeklere olan zaafımı bilmeyen yok artık.Kelebek temalı her ürün benim için çok özel ve vazgeçilmez.
Pillow4rest sayfasına sosyal ağlarda rastladım ve ürünlerine baktım.O kadar beğendim ki;
Sizlerle de paylaşmak istedim.
İster kendi odanız ister çocuğunuzun odası, için hem oyuncak hem de yastık, üstelik o kadar canlılar ki; tasarımları gerçekten çok güzel.Bazen el nakışı, bazen patcwork bazen de digital baskı yöntemiyle yapılıyorlar.Sadece tasarım değil dilerseniz seçtiğiniz fotoğrafı da yastıklara uygulatabilirsiniz.
Bu benim kızım için seçtiğim yastık nasıl çok şirin değil mi? Ece naz kuşlara bayılıyor renkli de bir kişiliği var ingilizce yastık üzerindeki renkleri sayıyoruz ben en çok yeşil demesiniz seviyorum Yeşil = gığiiiiin (green) :)))
Bu cici ürünlerin yaratıcısı Özgür hanım’ın bir başka sayfası daha var Desenli Keçeler
Özgür hanım desenli keçeleri anlatırken çok samimi ve bir o kadar da heyecanlıydı, işini seven ve işini yapmaktan keyif alan biri Özgür hanım..Bunu sayfayı incelerken okudum.
Kelebek vazgeçilmezlerimden ,dedim ya yine kelebekli bir şey seçmeden duramadım..
Birşeyler dikmeyi, üretmeyi seviyorsanız desenli keçeler tam size göre keçelere desenler uygulanmış ,bu nedenle bu desenleri izleyerek yeni tasarımlar yapmanız çok daha kolay olacaktır.

 

Mesela aşağıdaki matruşkalara  bayıldım ben..
Emin olun sizin içinde harika ürünler var
BURADAN  desenli keçeler  sayfasına gözatın ve dünyanız renklensin!
sevgiler
ilknurundünyası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz