Yılbaşı Hediyenizi Seçtiniz mi?

0
Yılbaşı Hediyenizi Seçtiniz mi?
Türkiye’nin online mobilya sitesi Vivense.com, yılbaşı alışveriş yorgunluğuna son veriyor. Sevdiklerini mutlu etmek isteyen herkes için rengarenk ürünler sunan Vivense.com’dan hediyenizi seçin,  nakliye ve kurulum ücreti ödemeden sevdiklerinize yollayın!
Her biten yıl yeni bir başlangıcı getirirken, hepimiz sevdiklerimize ne hediye alacağımızı düşünür, saatlerimizi alışveriş merkezlerinde geçirir ve içimize sinen bir hediyeyi almak için saatlerimizi harcarız. Her bir hediye seçimi, dışarıda geçirilen saatler olur bizim için.
Vivense.com yılbaşı alışveriş temposuna ve yorgunluğuna son veriyor ve sevdikleriniz için seçeceğiniz birbirinden modern ve farklı tarzlardaki mobilya ve dekorasyon ürünlerini sevdiklerinize gönderiyor, hem de sizi hiç yormadan.

 

Vivense.com ile yılbaşı hediyesi almak hem çok keyifli hem çok kolay. Evinizden, bilgisayarınızın başından kalkmadan tüm ürünleri görüntüleyebilir, dilerseniz renk kartelasını sipariş edebilir, aklınıza takılan tüm sorular için müşteri destek hattını arayabilir ve vereceğiniz siparişi nakliye ve kurulum ücreti ödemeden sevdiklerinize yollayabilirsiniz!
İster aynı şehirde olun, ister farklı şehirlerde, Vivense.com ile artık sevdikleriniz artık çok yakında.
Unutmayın, bu yeni yılda Vivense.com’un da size bir hediyesi var! Özel indirimler ve sürpriz kampanyalar çok yakında…
Vivense Hakkında:
Mart 2013 yılında kurulan Türkiye’nin online mobilya sitesi Vivense.com, ev dekorasyon alanında pazarda farklılık yaratmaya devam ediyor. Sunduğu ürünleri doğrudan üreticiden tüketiciye ulaştırma fikriyle yola çıkan Vivense.com, mağazadan ürün satın alınması durumunda fark edilmeden ödenen yüksek ücretleri ortadan kaldırıyor. İç mimarlar ile sunduğu ürün önerileri, mobilyaya odaklanmış seçilmiş ürün gamı ve operasyonel olarak üreticiden doğrudan evlere teslimat modeli ile büyümeye devam ediyor.
Açıldığı günden bu yana ciddi bir ziyaretçi sayısına ulaşan Vivense.com’da ürün, üretici tarafından paketleniyor ve doğrudan müşterinin adresine gönderiliyor. Bu süreçte Vivense operasyon merkezi tüm süreci yönetiyor. Ürünün eve taşınmasını ve kurulumunu ise yine Vivense.com sağlıyor. Üstelik bu sırada da nakliye ve kurulum ücreti alınmıyor. Vivense Müşteri Hizmetleri ekibi dileğiniz ürünün renk kartelasını da ücretsiz olarak adresinize gönderiyor. Aynı zamanda, hayalinizdeki evi oluşturmak için Vivense.com’un iç mimarlarından ve tasarımcılarından fikir alabilirsiniz. Vivense.com’un yaratıcı ekibi sizin için farklı tarzlarda mobilya ve dekorasyon ürünlerini seçip bir araya getiriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz