petbesinleri.com

1
köpek
Herkese merhaba;
Bu zamana kadar sizlerle bir çok online satış sitesi hakkında yazı yazdım.Makyaj, kozmetik, giyim vs. vs bu sefer hayvan dostlarımız ve hayvan severleri ilgilendiren bir yazı ile sizlerleyim.
 
Havyan severleri ve hayvan sahiplerinin ilgisini çekecek bir online site. Sitemizin ürün grupları hakkında sizlere biraz bilgi vermek istiyorum öncelikle..Köpek, kedi, isim  künyeleri,  pet shop fırsat ürünleri…

 

Bunları biraz açacak olursak; kedi mamaları, kedi tuvaletleri, kedi mama kapları, kedi kulübeleri, kedi kumları, kedi bakım ve sağlık ürünlerine dair her şey mevcut. Ben kedileri çok sevdiğim için olsa gerek önce kediler ile ilgili bilgileri aktarmak istedim sizlere. 
 
İnsanlara en huzur veren hayvanlardan biri de kedilerdir. Üzgün olduğumuz zamanlarda samimi bir mırlama ile bizi sakinleştiren kedilerin bizden bekledikleri ise sadece onlara zaman ayırmamız ve değer vermemiz. Genel kanının aksine bakımı büyük özen isteyen kedilerin, akşam eve geldiğimizdeki sıcak ve sevecen karşılaması ise her şeye değer.
 
Özellikle kedi dostlarımızı mutlu edecek o kadar cici kedi oyuncakları var ki; eminim tüm kedilerin çok hoşuna gidecek..
Lütfen çeşitli kedi oyuncakları için tıklayınız’
 
 
Karlie Kediler İçin Aktivite Kutusu
 
 
 
 
 
 
 
Köpek dostlarımız için de herşey düşünülmüş, köpek mamaları, köpek tasma kayışları, köpek kıyafetleri, köpek aksesuarları, köpek şampuanları, köpek mama kapları,köpek vitamini ve ek besinlerine kadar daha bir çok ürün bulunuyor sitede.
 
 
 
 
 
Evde köpek beslemek her çocuğun hayalidir, çoğu aile çocuklarını kırmak istememekle birlikte çocuklarının sağlığını da düşündükleri için endişeli yaklaşmıştır evde köpek besleme olayına. Neyse ki; artık günümüzde bu yanlış intibadan kurtulmuş bulunuyoruz.
Küçük yaşlarda evcil hayvan ile aynı evde büyümenin çocuklar üzerindeki bedensel ve ruhsal gelişimine verdiği katkı ailelerinde evde evcil hayvan beslemeye karşı ilgisini artırmıştır.
 
​PetBesinleri.Com’ da kedi köpek mamalarını ve pet shop ürünlerini Peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla alabildiğiniz gibi havale ve Eft’ de Extra % 5, kredi kartı tek çekimde extra % 3 indirim almanız mümkün.
 
 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz