Gold Issime ile tanışma…

3
Aldığım bir jean’i değiştirmek için Optimum Avm ye girdiğimde Watsons’a uğramadan olmaz dedim ve mağazada dolaşmaya başladım. Gözüme takılan ve şişesinin şıklığıyla göz dolduran yukarıda resmi olan zatı muhterimi aldım..
Gold Issime 30 ml.Ben şunu yeni öğrendim ki bu parfüm yılsonu döneminde %25 indirimli olarak satışa sunulacakmış.Spray setler olarakda karşınıza çıkarsa şaşırmayın …
Parfümümün kokusuna gelince modern zerafeti yansıtan, feminen bir koku, portakal çiçeklerinin yumuşaklğı, gül ve menekşenin tınısı birleşmiş.İlk önce duyduğunuz koku  an geçtikçe değişikliğe uğruyor ve farklılaşıyor.
Bir kadına yakışan bir koku…
Kokunun yaratıcısı 1981 yılından beri kadın ve erkekler için özel bir parfüm dünyası sunan Ulric de Varens..
Adından da anladığınız üzere “Made in France” tabanlı bir firma. Kokularının kalitesine göre de ulaşılabilir fiyatlarda sahip olabileceğiniz bir marka.
Testerlarını denediğim I love you adlı parfüme ise resmen bayıldım ..Hatta Gold İssimo’nun  kızmayacağını bilsem  keşke “I love you” olanı alsaydım diyebilirdim:)
Neyse bir daha ki sefere I love you ile karşınızda olacağım kesin….
Hafif kokuları bahar dönemlerinde, kuvvetli ve yoğun kokuları bir partiye giderken kullanabilirsiniz.
Herkese göre bir koku mutlaka var…

Türkiye’de mağazalarda satışta olan parfümleri sadece küçük boylarıdır. İstediğiniz beğendiğiniz tüm parfümleri, firmanın web sitesinden online sipariş ile (40 TL’nin üzerinde siparişlerde %25 indirimli ve kargo ücreti firma tarafından karşılanacak şekilde) satın alabilirsiniz..
%25 indirimden faydalanmak için birazdan size vereceğim 
bu kodu (ILKNURUDV )kullanmanız gerekiyor.
Neler var merak mı ettiniz buyurun siteyi bir gezin bakalım siz neler bulacaksınız?

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz