ebroşür ile şehirdeki en iyi fiyatları kaçırmayın’

0
Şehirinizdeki en iyi fiyatları nasıl takip ettiğinizi sorsam ne cevap verirdiniz arkadaşlar?
Eminim bir çok kişi takip edemiyorum:( diyecektir.
Ben bazen kapımıza ya da posta kutumuza bırakılan market broşürlerinden faydalanıyorum ama bugün öyle bir şey keşfettim ki inanamayacaksınız…
Ben de görünce çok şaşırdım.
Bütün broşürler , kataloglar hepsi derli toplu bir yerde karşıma çıktı.
Mediamarkt, Tchibo, Migros, Teknosa, McDonals, Metro, A101, Real, Şok, Bizim,Kiler,Ykmagazin, Avon, Kipa, Happy Center diye bu liste uzayıp gidiyor.
Şehirdeki en iyi fiyatlar nerede?
Tabii ki ebrosur.com’da.
ebrosur.com ziyaretçilerine güncel fırsatları bulma,gösterme ve yerel yeni fırsatlardan haberdar edilme imkanı sağlayarak kendi bölgesinde , kendine en yakın şubedeki indirimleri bulup alışveriş yapma olanağı tanıyor.
Siteyi ziyaret eden kişilere basılı broşürlerde bulamayacakları birçok faydayı da beraberinde sunuyor.Doğrudan broşürler içerisinde ürün arama imkanı veren site aynı zamanda ziyaretçilerine favori markalarının güncel medyaları yayınlanmaya başladığında veya kayıt ettikleri ürünlerin fırsat broşürleri içerisinde yer alması durumunda uyarı mesajı ile herkesten önce haberdar edilme olanağı sağlıyor.
En uygun ürünü bulduklarında ise kendilerine en yakın şubenin harita üzerinde yerini ve iletişim bilgilerini gösterip hayatlarını kolaylaştırıyor.
Üstelik şimdi akıllı telefonunuzda da ebrosur.com’u kullanabiliyorsunuz.
Siteye girdiğinizde  markalar rehberi diye bir bölüm var, oraya tıkladığınızda ünlü bir çok markaya rastlayabiliyorsunuz. Markanın üzerine gelip tıkladığınızda ise markaya ait bir çok bilgiye ulaşmanız mümkün oluyor.Dilerseniz kategorize edilmiş olan bölümü tıklayıp kategorisine göre aradığınız markaları bir arada bulabilirsiniz.  Örneğin benim ihtiyacım olan ürün şu dönemde kışlık çorap olduğu için ilk önce Markalar bölümüne girip Penti  markasını buldum,Penti markasına ait tüm bilgilere rastladım burada.
Penti sezon indirimleri için sizde benim gibi ebrosur.com’u kullanabilirsiniz.
Hangi semtte şubesi var , sunduğu hizmetler neler, ürün gruplarında neler var anlayacağınız herşey burada mevcut.
İç giyim ve ev giyim ürünlerinin satıldığı Penti mağazalarında aradığınız herşeyi kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Kadınlara yönelik ürünleriyle olduğu kadar erkekler ve çocuklar içinde tasarlanan ürünler var.
Penti İstanbul mağazalarında; çorap modelleri arasında, külotlu çorap, jartiyer, dizüstü çorap, file çorap, pantolon çorabı, soket çorap ve harika desenlere sahip birbirinden güzel çorap modeli bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz