Külot Tipi bebek bezi Goo.N ile tanıştık…

  Türk halkı olarak japonları hep sevmişizdir, şimdide bir Japon harikası Goo.N bebek bezleriyle tanıştıracağım sizleri sevgili blogger arkadaşlarım.O kadar pratikki anlatamam, aşağıdaki resimde nasıl kullanılacağına dair bilgiler var, birde pişik sorunu yaşayan bebekleriniz için büyük rahatlık olacak emin olun çünkü pişiği önlüyor.
Aşağıdaki bez normal cırt cırtlı olan bezden
Bu ise külot  gibi giydirilen ve benim favori bezim alıştırma külodu gibi harika birşey.
Dışarıda ya da bebeğinizi yatıracak yer bulamadığınız duruımda ne kadar işe yarayacağını düşünsenize.
Goo.N bebek bezleriyle tanıştığım için çok memmunum üstelik çocuklarımda çok sevdiler çünkü gayet yumuşak…Firmanın sitesinden aldığım bazı bilgileride sizlerle paylaşmak istedim.
Dilerim sizde kullanır ve memmun kalısınız.
HOŞÇAKALINNN…
Goo.N bebek bezleri, diğer markalarda olduğu gibi 0-5 arası numaralarla değil, SS-S-M-L-XL-XXL bedenleriyle ayrılır.
·         Goo.N bebek bezleri, benzersiz incelik, yumuşaklık, emicilik ve cilt dostu olma özellikleriyle bebeğinizin mutlu bir şekilde büyümesini sağlar. Bunun sebebi, yumuşak kenarları sayesinde bebeğinize hareket esnekliği sağlaması, yüksek emiciliği sayesinde bebeğinizi çok uzun süre kuru tutması ve cildin havayla temasını koruması sayesinde pişik ve tahriş oluşumunu önlemesidir.
·         Goo.N bebek bezlerinden maksimum faydayı almak için ilk yapılması gereken, doğru bedenin tespitidir. Size gönderilen Goo.N numunelerini denerken ürünün bebeğinize bol veya dar gelip gelmediğine dikkat ediniz. Darlık cilt problemlerine, bolluk sızdırma sorunlarına yol açabilir. Goo.N bebek bezleri yukarıda belirtilen yumuşaklık ve üstün emicilik özellikleri sayesinde cilt sorunlarına ve sızdırma problemlerine yol açmaz.
İŞTE BU DA HARİKA BİR KAMPANYA..
Türkiye’nin ilk Külot Tipi bebek bezi olan Goo.N ile ilgili bilgi almak için www.goonturkiye.com, indirimli fiyatlardan sipariş vermek için www.talia-tr.com adresini ziyaret ediniz. Sipariş vermek için ücretsiz kullanıcı hesabı açtıktan sonra istenilen ürünler mavi renkli Sepete Ekle butonu tıklanarak sepete gönderilmeli, ardından Kasaya Git tıklanarak teslimat adresi ve ödeme bilgileri doldurulmalıdır. Kampanyadan faydalanmak için son tarih 1 Eylül 2013 Pazar günüdür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here