Kozmekolik ekim ayının ilk haftası açılıyor

0
Yepyeni bir alışveriş sitesi güvenli,kaliteli ve müşteriye en iyi hizmeti prensip olarak uygulayacak bir alışveriş sitesi…Sitemizde neler mi var bakalım neler varmış..
 
Anne bebek ürünleri,
 

                                                                 Bakım ürünleri,

ve daha neler neler daha fazlası için sizleri sitemize bekliyoruz.
 
Unutmadan sizlere harika bir bilgi vermek istiyorum siteye üye olunca ve arkadaşlarınızı davet ettiğinizde tam 10 tl kazanıyorsunuz, BURADAN kayıt olabilir arkadaşlarınızı davet edip 10 tl kazanabilirsiniz
KOZMEKOLİK  AÇILIYOR!
 
 
Kozmekolik ile ilgili biraz bilgi sahibi olalım mı?
Güven Kalite Hizmet

www.kozmekolik.com isimli internet sitesi Merkez Eczanesi ( Adapazarı )’ nın e-ticaret sitesidir.

Merkez Eczanesi (Adapazarı) 1958 yılında Adazaparı Merkez Uzunçarşıda kurulmuş ve günümüzde halen aynı adreste faaliyetine devam etmektedir. Yarım asırdan beri ilaç, kozmetik, hammadde, medikal ürünler, vitamin ve beslenme destekleri ürünlerinin satış, pazarlama ve danışmanlık hizmetini yürütmektedir. Sitemizde bulunan tüm ürünler distribütör firmalardan temin edilmekte ve satışa sunulmaktadır. Orjinal, kaliteli, ve uygun fiyatlı ürünlerini koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile seçiminize sunmaktadır. Her alanda çalıştığı tüm firmalar birinci sınıf firmalardır. 
E-ticaret sitemizde de bu misyon ve vizyonumuz uygulayıp sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye devam edeceğiz. Bizi tercih edip güvendiğiniz için teşekkür ederiz.
Vichy ve Bioderma ürünlerinde harika indirimler var kaçırmayın diyorum…:)

ve buradan
 takip ederek en önce siz haberdar olabilirsiniz kampanyalardan.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz