İstanbulsecret ile 1 kişiye saç dökülmesine karşı etkili harika bir şampuan hediye

İstanbul Secret ürünleri tamamen bitkisel organik maddeler kullanılarak, sağlığımıza ve çevreye zarr vermeden ve hayvanlar üzerinde test yapılmadan üretilmektedir.
Ürünlerin üretiminde kullanılan etken maddeler, elde edilirken ya da üretim aşamasında ,hiçbir şekilde hayvandan elde edilen katkı maddeleri ve alkol kesinlikle kullanılmamaktadır.

NİÇİN KENDİ KÜLTÜRÜMÜZ?Helal Sertifikalı ürünlerle, mucize bitkisel kozmetiklerimizle tanışın!
Yabancı menşeli kozmetiklerin istila ettiği kozmetik piyasasında, bizim kültürümüzden; geleneksel ;
bizim özümüzden,
tamamen doğal içerikli kişisel bakım ürünlerini keşfedin!
Çünkü ürünlerimizde kesinlikle hayvani yağlar, alkol, ceninden ve böceklerden üretilen hammaddeler kullanılmamıştır, ürünlerimiz hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
Tamamen geleneksel yöntemlerle doğal olarak üretilmiştir.
GİMDES Sertifikalı, GMP (iyi imalat uygulamaları) ,
HPP Teknolojisi
İstanbul Secret olarak size, özenle seçilmiş kişisel bakım ürünlerimizi sunmaktan gurur duyuyoruz.
Sitemizde % 100 müşteri memnuniyeti ve güleryüz hedef alınmıştır.
Ürünlerimiz Sağlık bakanlığı onaylı ve Helal sertifikalıdır.
Ücretsiz Bilgilendirme için telefon numaranızı bırakın , biz sizi arayalım.
Sipariş ve Destek için Müşteri Destek Hattımızı arayınız.
Size daha iyi hizmet edebilmemiz için,kullanıcı yorumlarınızı bekliyoruz.
İşte size ürünlerimizden örnekler:

YENİLENMEK İÇİN VÜCUT LOSYONUMUZU TERCİH EDİN…
SOFT İNTENSE BODY LOTION-VÜCUT LOSYONU-
Cildin PH ve hassasiyetini dikkate alarak,cildin nemlenmesini,beslenmesini,çizgi ve kırışıkların önlenmesini sağlar.
İçeriğindeki,shea butter,spinosa bitkisi özü,jojoba yağı,lavanta yağı,,D-Panthenol,…
Tocopherol(E-vitamini)gibi tamamen organik maddelerle , cilt sarkmalarını önler,cildin nemlenmesini ve yenilenmesini sağlar.
Tavsiye edilen fiyatı:34,80 TL
Buradan satın alabilirsiniz:http://www.istanbulsecret.net/mihri-soft-intense-body-lotion–vuecut-losyonu-.html

 

BODY PROJECT ANTİSELÜLİT LOSYONU–Portakal görünümüne sebebiyet veren yağ hücrelerini parçalayarak,yüksek performanslı emilim ile cildin yeniden şekil almasını sağlar.İçeriğindeki kafeinsiz yeşil kahve çekirdeği özü,yeşil çay yağı(antioksid…
an,c vitamini),aynısefa yağı,limon çekirdeği yağı,Tocopherol(EVitamini) İLE CİLT YENİLENME SÜRECİNİ HIZLANDIRIR,CİLDİN PARLAK ,PÜRÜZSÜZ VE SIKI OLMASINI SAĞLAR.

Fiyatı:66,75 TL
Buradan satın alabilirsiniz:http://www.istanbulsecret.net/index.php

LEKESİZ VE PÜRÜZSÜZ CİLTLER,MUTLU GÜLÜŞLER…
DARK DEFENCE…KOYU LEKE KARŞITI,CİLDİNİZDEKİ LEKELERİ AÇAN VE LEKELENMEYİ ÖNLEYEN,CİLDİNİZİ,VİTAMİN VE MİNERALLERLE BESLEYEN,PIRIL PIRIL BİR CİLDE SAHİP OLMANIZI SAGLAYAN MUCİZE BİR KREM…

Fiyatı:174,50 TL
Buradan satın alabilirsiniz : http://www.istanbulsecret.net/mihri-dark-defence.html

Keşke daha fazla imkanımız olsa da tüm ürünleri sunabilsek sizlere ama sizler aşağıdaki linkten girip tüm üünleri rahatlıkla inceleme şansına sahipsiniz haydi buyurun….
                                      www.istanbulsecret.net

Sizler için değerli firmamız çok güzel bir hediye hazırladı..
Bu hediyeyi kazanmak için bazı minik şartlarımız olacak .

İşte kampanya şartlarımız:

http://www.facebook.com/#!/istanbulsecret
facebook sayfamızı beğenin ve paylaşın.

 www.istanbulsecret.net sitemizden beğendiğiniz yada ilgilendiğiniz bir ürüne ait fikir ve yorumlarınızı yada sorularınızı İLETİŞİM bölümünden yazmanız gerekiyor,bu şartımız çok önemlidir mutlaka yerine getirmeniz gerekmektedir.

bu şartları yerine getirdiğinize dair sitemize yorumunuzu bırakın
çekilişimizi duyurup paylaşın ve çekilişimize katılın.
Facebook sayımız 500 olduğunda çekiliş gerçekleşecektir.

yorumunu bırakanlar arasından yapılacak çekilişle aşağıdaki ürünümüz hediye edilecektir.

Mihri Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanı

Saç telleri protein yapısındaki keratinden meydana gelmektedir, saçların uzun ömürlü olması, keratin yapısının bütünlüğünün korunmasına bağlıdır. Mevsimsel değişimler, saç şekillendirici ürünlerin kullanımı, saç rengi değişimleri, saç köklerinin yeterince oksijenlenememesi keratin yapısının bozulmasına sebep verir ve saçların erken dökülmesine neden olur. Sağlıklı ve uzun ömürlü saçlar için, keratin yapısını destekleyecek, besleyici, nemlendirici ve saç köklerinin oksijenlenmesini sağlayacak ürünlerin kullanılması gerekir.

Her bir MİHRİ ürünü, uzman kadro tarafından, hiçbir sakıncalı madde ve katkı maddesini içermeden üretilmektedir. MİHRİ ürünlerinin üretiminde kullanılan etken maddeler elde edilirken ya da üretim aşamasında hiçbir şekilde hayvan, hayvandan elde edilen katkı maddeleri, alkol kesinlikle kullanılmamaktadır. MİHRİ ürünleri tamamen bitkisel organik maddeler kullanılarak, çevreye zarar vermeden ve hayvanlar üzerinde test yapılmadan üretilmektedir.

MİHRİ Saç Bakım ürünlerinde kullanılan HPP* teknolojisi ile, ürün içeriğindeki etken maddeler saç köklerine ve tellerine hızla etki ederek, etken maddelerin etkilerini hızlı bir şekilde göstermesini sağlar. Böylelikle saç telleri ve kökleri güçlenir, beslenir, dökülmelere karşı direnç kazanır ve yeni saç oluşumu desteklenir.

MİHRİ Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanı içeriğindeki etken maddeler:
• Paraben içermez.
• Dermatolojik olarak test edilmiştir.
• Glutensizdir.
• Petrokimyasal içermez.
• Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

KERATRIXTM : Aqua, Glycerin, Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract, Zea Mays Starch, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Polyquaternium-7
Carob ağacından elde edilen, aspartik asit, glutamin ve arjininden zengin içeriğe sahip KERATIX™, iç ve dış etkenlerle yıpranmış keratin dokusunun onarılmasını sağlar, saçları dökülmeye karşı dirençli hale getirir, saçın dış yapısını koruyucu bir film gibi sararak keratin yapısının bütünlüğünü korumaya yardımcı olur. Sağlıklı, elastikiyetini geri kazanmış, güçlü saçların elde edilmesine yardımcı olur.

Porphyra umbilicalis: Kırmızı bir yosun cinsi olan Porphyra umbilicalis’ten elde edilen özler, deriyi derinlemesine etkileyerek, saç derisini saç köklerini zayıflatan UVA ışınlarının zarar verici etkisinden korur. Bitkisel öz, saç köklerindeki hücrelerin DNA’sını foto yaşlanmaya karşı korur, saç köklerini besler ve oksijenlenmesini sağlayarak yeni saç oluşumunu destekler.
Hidrolize Soya Proteini: A,E,C vitaminlerinden ve proteinden zengin olan etken madde, saç köklerini derinlemesine besler, nemlendirir, saç derisindeki yağ üretiminin dengelenmesini sağlar. Saçların dolgun ve parlak görüne kavuşmasına yardımcı olur.

D-panthenol: Saç derisini nemlendiren d-panthenol (provitamin B5), saç köklerini güçlendirir, saçların kolay taranmasına yardımcı olur ve parlaklık kazandırır.

MİHRİ Saç Bakım ürünlerinde kıvam arttırıcı olarak kullanılan TUZ bulunmamaktadır. Tuz, saç derisine etki ederek kuruluk, kaşıntı, tahriş gibi yan etkiler oluşturmasının yanı sıra, uzun vadede saç köklerinin oksijenlenmesini engelleyerek, saç kayıplarının oluşumuna yol açar. MİHRİ ürünleri içeriğindeki şeker bazı ile saç köklerinin tıkanmasını engelleyerek saçların oksijen almasını sağlar, saçın yaşlanmasını geciktirir.

Kullanım şekli:
Saç tellerini ve saç köklerini güçlendiren içeriğe sahip MİHRİ Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanı, saç derisini arındırmak, yeni saç oluşumunu desteklemek ve saç tellerine direnç kazandırmak üzere hazırlanmış olup, her gün kullanıma uygundur.
Bol su ile ıslatılan saç ve saç kökleri, az miktarda MİHRİ Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanı kullanılarak köpürtülür, saç derisinin arınması ve saç köklerinin canlanabilmesi için hafif masajla ürün uygulanır, ardından saç telleri bol su ile durulanır.

18 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here