Goldenmeyvesuyu ile dilim dilim meyvesuyu için

1
GOLDEN A.Ş. 1988 yılında Golden türü elmalarının yetiştiği, çoğunlukla rekoltesi yüksek Antalya Korkuteli’nde kurulmuş olup 1989 yılında üretime geçmiştir. 1991 yılında bünyesine kattığı Morello Tesisleri ise dünyaca meşhur “Morello” vişnelerinin ve diğer meyvelerin üretildiği Türkiye’de en güzel doğaya ve verimli topraklara sahip Dereçine kasabasında kurulmuştur.
Korkuteli ve Morello Tesisleri ile birlikte 65.000 m² alanda 23.500 m² kapalı sahada hizmet vermektedir.
Günlük 400 ton elma suyu konsantresi işleme kapasitesine sahip olan Korkuteli Tesisleri; 50.000 ton meyve işleme kapasitesine sahip olan Morello Tesisleri kayısı, şeftali, vişne, üzüm, nar, elma, ayva ve 400 ton/günde domates işleme kapasitesine sahiptir. Korkuteli Tesisinde bulunan 2 adet aseptik karton kutu dolum, 1 adet 1lt cam şişe, 1 adet ¼ lt ve ½ lt cam şişe dolum hattı ile yılda 30 milyon litre meyve suyu dolum kapasitesi ve soğuk hava deposu ile 1200 ton kapasiteli depolama tankına sahiptir. Ayrıca, Türkiye’de ilk defa Morello tarafından kullanılan sıcak dolum tekniği ile 250cc, 500cc, 1000cc pet ambalajlarda üretim yapılmaktadır. Morello, meyve suyu hattında yıllık 15 milyon lt meyve suyu dolumu yapılabilmektedir.
GOLDEN, üretimi olan konsantreyi kendi depolama tanklarında depolayabilen sayılı tesislerdendir. Golden, aynı zamanda Türkiye’de ultrafilitrasyon teknolojisini uygulayan ilk firma olmuştur.
Ultra-filtrasyon, Bucher pres, Bant pres, APV evaparatörler, Aseptik dolum , depolama tankları, şoklama ve 2500 ton, -18 derecede muhafaza odaları, pulp hatları ile en son teknolojiler ile donatılan tesislerimizde üretilen her türlü konsantre , pulp ve meyve suları bugün dünyanın birçok ülkesine ihraç edilmekte, hem bölge insanına hem de Türkiye ekonomisine değer katmaktadır.

 

 

 

 

 

Bilindik birçok markaya göre lezzeti çok daha güzel olan ersu ürünlerini denemenizi tavsiye ediyorum..
Hatta şimdi aşağıdaki siteden alışveriş yaparak tüm ürünleri bir tıkla satın alabilirsiniz.
iyi alışverişler dilerim.

http://www.ersudanevinize.com/

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz