Africology Türkiye

1

Vizyonumuz

Bitki yaşamının iyileştirici güçlerine ve esans yağlarının onarıcı gücüne karşı tutku doluyuz. Aynı zamanda, geleneksel iyileştiricilerimizin bilgeliğine derin bir saygı duyuyoruz. Amacımız bu bilgeliği herkesle paylaşmaktır.
İnsanların potansiyellerinin farkında olmalarını sağlıyor ve ayrıca hayatlarını en iyi şekilde yaşamaları için onlara bir imkan veriyoruz!
Pozitif bir iç dünya, sınırsız bir potansiyelle yaşlanmayan varlık yaratır; gerçek güzellik doğuran fiziksel enerjileri açığa çıkarır.
Daha güvenli ve uyumlu bir dünya, insanın kendi bilincinde başlar.

Formüllerimiz

Mümkün olduğunda sadece organik içerikler kullanıyoruz. Ürünlerimiz, zararlı koruyucular ihtiva eden zehirli kimyasallar içermez. Amacımız; sağlık kazandırma sürecinde, doğanın bilgeliğini yakalamaktır. Doğanın özünün, sinerjik olarak enerji sisteminize etkileşim halinde olduğunu bilmek, ürünlerimizin temelini oluşturmaktadır.
Formüllerin sorumluluk duygusuyla oluşturulması gerektiğine inanıyoruz; bu yüzden güvenli, doğal koruyucular kullanıyoruz. Doğal bitki özlerimizi muhafaza etmek için paraben kullanamayız: canlı özütlere kimyasallarla zarar vermenin bir mantığı yoktur.
Cildi besleyen ve cildin fonksiyonlarını düzenleyen besin maddeleri için zararlı olabilen parafin yağı yerine onarıcı özellikleri açısından bitki yağları kullanmayı tercih ediyoruz. Kullandığımız yağlar, su kaybını önleme ya da en aza indirgemede yardımcı olur.
Cildinizdeki doğal olmayan tedavilerden kaynaklanan bakımsızlığı gidermesi için bitki yağlarına kısa bir süre tanıyın.
Olumlu düşünce, yeterli dinlenme ve dengeli bir diyet, genç ve sağlık bir görünüme doğru atılan önemli bir adımdır.

 

Yağlı, karma veya sorunlu ciltler için
Doğal, yumuşak, köpüren ve temizleyici maddeler olan quillaja özütü ve sabunotu içerir. Sodyum Lauret Sülfattan uzak durmayı tercih ediyoruz. Eklenen deniz yosunu özütü cildin sağlığını korur ve yatıştırıcı ve nemlendirici bir etkisi vardır. Cildin sadece kendisini temizlemesini değil astrenjan özellikleriyle temizleme jelimizin cildi sıkılaştırmasını ve düzgünleştirmesini de istiyoruz.
KULLANIMI: Sabah ve akşam olmak üzere günlük olarak cildi temizlemek için yüzünüze uygulayın. Ilık ve nemli bir silme eldiveni veya pamukla silin veya suyla yıkayın.
Biraz daha fazla nem istiyorsanız, ürünün etkisini yumuşatmak için Jelin içine Temizleme Losyonundan birkaç pompa kadar ekleyebilirsiniz.
NOT: Rafine deniz yosunu özütüyle yapılmıştır (alerji riski yoktur)

 

Doğal Yolla Sakin, Gergin & Sıkı bir Cilt
Aloe Ferox’un yatıştırıcı etkisi vardır ve kolajenle elastin sentezini destekler. Aynı zamanda fibroblast büyümesi ve onarımını da arttırır. Aloe Ferox’u kuvvetli iyileştirici bal, tripeptitler ve retinal Palmitatla karıştırıyoruz.
KULLANIMI: Günlük olarak Nemlendirici olarak kullanılabilir ancak en çok geceleri uyurken daha genç bir görünümü desteklediği için en ideali gece kullanımıdır.

Narin bir peeling için ceviz ve marula kabuğu tozu karışımı kullanılmıştır. Linoleik asit, A ve B Vitamini kompleksi, D ve E Vitamini, kalsiyum, çinko, potasyum, demir ve fosfat içeren ayçiçeği yağı içerir. Tüm bunlar hücre membranının genel sağlığına katkıda bulunur. Aloe Ferox özütü ve Marula yağı pürüzsüz, yumuşak ve ferahlık hissi yaratır.
KULLANIMI: Peeling için cilde haftada 3 kere uygulayın; böylece cildinizi ışıldayacak ve gerekli şekilde beslenecektir.

Güney Africa da yapılan “Fairlady  En İyi Güzellik Ürünü 2011 Yarışmasında” Africology ürünleri  bu yıl ikinci kez birinci oldu. 
İlk defa 2010 yılında bu yarışmaya katılan ve birincilik elde eden Africology 2011 de tekrardan yarışmada en iyi dereceyi elde etti. 
Dünyanın farklı yerlerinden katılan 350 ürün arasından seçilen Africology ürünleri sahibi Renchia Dragonisin başarısının tekrar kanıtı oldu.

 

Daha fazla sı için sizleri sitemize bekliyoruz..
https://www.africology-tr.com/

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz