EV TASARIMLARI GEÇMİŞTE NASILDI? ŞİMDİ NASIL OLDU?

0

Merhaba değerli blogger arkadaşlarım ve canım takipçilerim;

Ev modasına yeni bir soluk katan Evimister bu günkü misafirimiz. Koltuk takımlarından dekoratif tamamlayıcılara, yapı marketten hobi ürünlerine kadar geniş bir ürün portföyüne sahip, her eve ve ev sahibine hitap eden Evimister, son trendlerin takipçisi olarak aynı kulvarda olduğu diğer firmalara göre oldukça başarılı bende bu başarılı firmayı sizlere tanıtmak istiyorum.

Şimdi sizlere bir ingrafik sunacağım burada geçmişten günümüze ev modasının ne kadar değiştiğini yenilendiğini hep beraber göreceğiz.

Oturma grupları ev dekorasyonunda çok önemli bir yere sahiptir, zamanımızın büyük bir bölümünü evimizin dışında da geçirsek evimizde en fazla vakit geçirdiğimiz alanlardan  biridir oturma odalarımız.
Etrafımıza baktığımızda birbirinden şık, birbirinden modern tasarımlara  ve dizaynlara sahip  oturma gupları artık oldukça geniş bir yelpazeye sahip . Mağazalarda artık o kadar çeşitli tasarımlar ve dizaynlar var ki hangisini alsak diye seçim yapmakta oldukça zorlanıyoruz şimdilerde. Sade  düz renklerden oluşan koltuk takımları,rengarenk cıvıl cıvıl koltuklar,çeşitli tarz ve modernlikleriyle başımızı döndürüyorlar.

 

 

Oturma gruplarımızın koltuklarımızın en yakın dostaları sehpaları da unutmamak lazım, geçmişteki klasik modeller yerini modern şık ve görseli şaşırtan ürünlere dönüşmüş durumda artık. Genç tasarımcılar çok güzel ve marjinal ürünler için anlaşılan çok çaba sarfediyorlar. eskilerde sadece görevini yapması için kullanılan sehpalar şimdilerde sahiplerinin kişiliklerini ve tarzını ortaya koyuyorlar.

 

 

Estetik olarak şıklık bir yana rahatına düşkün beyler ve bayanlar önceliği konfora veriyorlar mobilya alışverişlerinde, yıllarca kullanmak isteyenler sağlam olsun yeter diyenlerden oluşuyor, bazılarıda estetik olarak şık dursun gerisi önemli değil diyorlar , ama artık bütün bu özellikleri tek bir yerde bulabilirsiniz nerse mi?
http://www.evimister.com/koltuk-ve-oturma-gruplari/ buyurun girip hep beraber bakalım…
Tarzınıza uygun  ürünleri bulup ev dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz burada..

Ay ve güneş ışığından başka bir aydınlatma bilmeyen insanlık ateşle mumla tanıştı sonra meşaleler gaz lambaları  tek aydınlatma araçlarıydı onlar için sonralarda avizeler, lambaderler,aplikler,abajurlar girdi dünyamıza iyi kide girmişler ve keşfedilmişler evimizin havasını değiştiren şıklık katan vazgeçilmezlerimiz aydınlatma ürünlerimiz.

 

Hepsi ve daha fazlası için sizleri http://www.evimister.com/ ‘a bekliyoruz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz