Blackspade ile 1 kişiye basen,bacak,göbek ve mide toparlayıcı korse çekilişle hediye

48

 Bugün sizlere gün boyu rahat olmanız için harika bir firmamızın tanıtımını yapacağım.

http://shop.blackspade.com/

 Ama öncelikle firmamızı tanıyalım daha sonra hep birlikte ürünlerini inceleyelim olur mu?

BLACKSPADE KİMDİR VE BLACKSPADE  İLE NEDEN DAHA RAHATIM?Sloganımız “Kusursuz Uyum”; tüm aile fertlerinin gün boyu rahatlığını; yüksek kaliteli ve teknik özellikleri gelişmiş ürünlerle sağlama amacımızı anlatmaktadır.

Tüm ürünlerimizde kullanılan hammadde ve malzemeler Oeko-Tex 100 Standartları Sertifikasına sahiptir.

Üretim tesislerimiz, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin güvenli, rahat ve sağlıklı koşullarda iş faaliyetlerini sürdürebilmesi için tüm gereksinimleri karşılamaktadır. Bu amaçla tesislerimiz BSCI (

http://www.bsci-eu.org/) tarafından denetlenmektedir.İç giyim, termal giyim ve ev giyimi koleksiyonlarımızda farklı amaca ve zevke hitap eden 300’ün üzerinde model bulunmaktadır. Bu modeller olabildiğince fazla renk ve XS’den-5XL’ye kadar aralıklarda değişen geniş beden alternatifleri sunmaktadır.

Ürünlerimizde kullanılan kumaşlar ve lastikler çok özel tuşelere ve 4 yöne esneyebilme özelliklerine sahiptir.

Ürünlerimizin kullanımı sırasında rahatlığı ve faydayı maksimuma çıkartabilmek için özel üretim teknikleri kullanılmaktadır. Basic grup olarak nitelendirdiğimiz ve günlük kullanımda daha çok tercih edilen thermal, essential ve private gibi gruplarda rahatlığı ve konforu maksimum seviyeye çıkaran yan dikişsiz ürünler bulunmaktadır. Bay, bayan ve çocuk gruplarında yer alan tüm slipler, kavrama alanını maksimuma çıkarmak amacıyla 3 boyutlu üretim teknikleri ile üretilmektedir. Ses ile kesilen ve uc uca birleştirilen lastikler ile bel bölgesinde kaşınma problemlerinin giderilmesi amaçlanmıştır. Yumuşaklık seviyesi yüksek dikiş iplikleri, sağlamlığı ve rahatlığı maksimum seviyede sağlayan Lok Dikiş teknikleri kullanılarak ürünlerimize ek değerler katmaktadır.

Üretilen ürünlerin siz değerli müşterilerimize el değmeden, hijyenik koşullarda ulaştırılabilmesi için ambalajda yan kapakları mevcut, özel kilitli kutular tercih edilmiştir.

Bazı özel koleksiyonlarımızdan Aura serisinde baylar ve bayanlar için çok özel ve ipeksi pamuk yumuşaklığında ve inceliğinde kumaşlardan üretilen ve kendine has paketlemesiyle diğer ürün gruplarımızdan ayrılan en üst kalite seviyesinde ürünler, Alive boxer serisinde “neşeli ve canlı baskılar”, Maternity grubunda hamilelik ve sonrası dönem için özel tasarlanan fonksiyonel ve rahat ürünler, pamuklu korse diye adlandırdığımız inovatif Body Control serisinde baylar ve bayanlar için “polyester korselere” alternatif doğal ve pamuklu korseler, Thermal koleksiyonunda teknik özelliği yüksek doğal liflerden üretilen içlikler bulunmaktadır.

“günlük yaşantınızda en yakınınız olmak…” ilkesinden yola çıkan Blackspade; konfor ve sağlık odaklı, değişik iklim ve yaşam koşullarına uygun olarak tasarlanmış ürünlerini, hayatı sade yaşamayı ve doğal şıklığı tercih eden sizlerin değerli beğenisine sunar.

Tüm aile için rahatlık ve kalite…

Bu sıcak yaz günlerinde pamuklu BODY CONTROL koleksiyonu ile hatlarınız kontrolünüzde…Online alışveriş için: http://bit.ly/KpYt1p

Rahat rahat uyuyun diye Blackspade sizler için üretmiş….

Blackspade ile evdeki zamanınız da rahat geçecek

İçinizde rahat aklınızda….
Blackspade ürünlerini gördükten sonra sanırım hepinizin aklı kaldı öyle değil mi?
Değerli firmamız sizleride ürünleriyle tanıştırmak istedi ve mini bir çekiliş düzenledik birlikte… Çekilişte 1 kişiye karın ,basen, bacak ve mide toparlayıcı   muhteşem bir korse hediye ediyoruz. Ürünümüze ait resim aşağıdadır.
çekilişimizin detayları aşağıdadır.
Kampanya şartlarımız:
1-Blackspade Facebook sayfasını beğeniniz
2-Blackspade’in Twitter’ını takibe alınız.
3- ad soyad mail adresi ve facebook ile twitter nickinizi yorum olarak bırakınız ve çekilişi bekleyiniz.
çekilişimizi facebook ve twitterda paylaşıp duyurmayı unutmuyoruz tabiiki..
çekilişimiz 5 temmuz 2012 de sona erecektir.
kargo ücreti değerli firmamız tarafından karşılanackatır.
çekilişimiz  http://www.random.org/  ile videolu olarak yapılacaktır.
herkese bol şans diliyorum

48 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz