Levo Dady Organics ile 2 kişiye organic havlu bornoz hediye

80
Merhabalar;değerli izleyicilerimiz;Çok değerli firmamız Levo Dady Organics ile karşınızdayım bugün
Firma yetkilimiz Emine hanım Levo Dady Organics’i aşağıdaki şekilde ifade etmişler;

Antalya’nın ilk organik çocuk mağazası açma fikrinin oluşmasında bir çok etken var aslında. Öncelikle insanın sevdigi işi yapmasının ne kadar önemli olduğu düşüncesine dayanıyor. Çocuklarla ilgili bir kurumda çalışmak, çocuklar için yararlı birşeyler yapmaktı hep hayalim, bir de doğup büyüdüğüm şehre geri dönmek. Bu isteklere rağmen, hayatın olağan akışında seyrederken, bu projenin gerçekleşmesini sağlayacak birçok motivasyon peş peşe zamanlarda çıktı karşımıza. Son yıllarda artan çevresel risk faktörleri ve sağlık sorunları nedeniyle, organik ürün kullanımının bebek ve çocuk sağlığı açısından çok önemli olduğu gerçeğinin farkındayız. Çocukların ciltlerine uzun süre temas eden tekstil ve oyuncak gibi ürünlerde organik ürün tercih etmek onların sağlığını riske atmamak açısından çok önemli. Aynı şekilde, insan yaşamının her alanında saf ve doğal ürünler kullanmanın önemi de giderek artmaktadır. Antalya’da da bizim gibi düşünen, bebeklerini saf ve doğal ürünlerle büyütmek isteyen aileler olduğu inancı bizi bu projeyi hayata gerçirme konusunda oldukça motive etti. Bütün bunlar bizi, geleceğimiz olan çocuklar için oldukça önemli ve eksik bir sektörü Antalya’da ilk olarak başlatma fikrine yöneltti.

Levo Daddy Organics, marka ismini bu projenin en büyük ilham kaynağı Y. Mimar Levent Erkılavuz’dan alıyor. Onun ışığında, mağazamızı 26 Şubat 2010 tarihinden itibaren Şirinyalı Mahallesinde siz doğa dostu ailelerin beğenisine sunuyoruz.

 

LEVO DADDY ORGANICS’i TERCİH ETMENİZ İÇİN 10 NEDEN

» Levo Daddy Organics Ürün Çeşitliliği Bakımından Türkiye’nin En Geniş Ürün Yelpazesine Sahip Organik Çocuk Mağazasıdır. Çocuklarınız için organik gıdalar hariç aradığınız tüm organik ürünleri mağazamızdan bulabilirsiniz.

» Üretimin HER AŞAMASI sertifika yönetmeliklerine uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Organik mobilyalarımız, giysilerimiz, bakım, temizlik ve diğer tüm organik ürünlerimiz uluslararası sertifikasyon kuruluşları tarafından %100 ORGANİK SERTİFİKALI olup, içeriğinde hiçbir kimyasal madde barındırmağı ispatlanmış ürünlerdir.

» www.levodaddy.com üzerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde tüm Türkiye’ye ÜCRETSİZ KARGO imkanı vardır.

 

» Ürünlerimiz DOĞA DOSTUDUR. Organik ürünlerin üretim aşamasında toprak ve su kaynaklarına hiçbir kimyasal ve toksik madde karışmaz ve havayı kirletmez. Böylelikle doğa, insan ve hayvanların sağlığını korumaya yardımcı olur.

» Mağazamız bünyesinde kullanılan tüm ambalaj malzemelerimiz, etiketlerimiz, alışveriş poşetlerimiz, kataloglarımız ve kartvizitlerimiz geri dönüşümlü kağıttan üretilmiş olup, doğada %100 yok olabilmektedir.

» Türkiye’nin her yerine HIZLI GÖNDERİ: Online mağazamıza verdiğiniz siparişinizin bize ulaşmasını takiben en geç ertesi gün ürünleriniz kargo şirketine teslim edilir.

» Online Mağaza Üzerinden Tüm Garanti Bankası Kartlarına ve Diğer Banka Bonus Kartlarına 6 TAKSİT, Diğer Tüm Kredi Kartlarına ise Tek Çekim! Mağazamızda ise Tüm Garanti Bankası ve Diğer Banka Bonus Kartlarına ve Tüm Finansbank Kartlarına 10 AYA KADAR TAKSİT imkanı bulunmaktadır.

» Güvenli Alışveriş Levo Daddy Organics’te! Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izinsiz kullanımını ve değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kaydedilmez. Alışveriş esnasında kullanılan kart bilgilerinizi biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız, sizin ile bankamız arasında bir sırdır.

» İLGİLİ VE BİLGİLİ PERSONEL: Sizin ve bebeğinizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizi bilgilendiren, organik ürünler konusunda eğitimli personellerimiz ister telefon ile ister mağaza içerisinde sizinle birebir ilgilenir ve organik ürünler hakkında merak ettiğiniz her konuda sizi bilgilendirirler.

» FAIR TRADE (ADİL TİCARET): Organik ürünlerimizin üretim aşamasında çalışan işgücünün çalışma koşulları güvenli ve sağlıklıdır. Çocuk işçi çalıştırılmaz, çalışma saatleri yasal sınırlara uygundur ve çalışanlar arasında ayrımcılık yapılmaz.

Firmamız hakkında yeterince bilgi sahibi olduktan sonra ürünlerine bir göz atmaya ne dersiniz?

 

 

 

 

 

 

 

 

Evvet firmamıza ait ürünlerin bir kısmını sunabildim sizlere lütfen daha fazlası için web sitesini ziyaret ediniz.
www.levodaddyorganics.com
Sizlere harika bir haberim var aşağıda görsellerini verdiğimiz 2 ürün aranızdan şanslı 2 kişiye hediye olarak verilecek.
1. Organik Kapşonlu Bebek Havlusu (Ayıcık Desenli):
2. Organik 1-3 Yaş Panço Havlu:
Eğer harika bu 2 ürüne sahip olmak isterseniz aşağıdaki kampanya şartlarını yerine getirmeniz gerekiyor.
kampanya şartları:
* http://www.levodaddyorganics.com/icerik/uyelik sitemize üye olunuz
* http://www.facebook.com/pages/Levo-Daddy-Organics/149945651721266 facebook sayfamızı beğenip paylaşınız
* https://twitter.com/#!/levodaddy twitterda sayfayı takibe alınız.
*son olarakda çekilişimizi bloğunuz varsa bloğunuzda yoksa facebook profilinizde paylaşıp duyurunuz.
ad soyad mail adresinizle birlikte facebook ve twitter linklerinizide ekleyerek yorumunuzu bırakınız
çekilişimiz 21 haziran 2012 tarihinde sona erecektir.
kargo ücreti değerli firmamız tarafından karşılanacaktır.
çekiliş videolu olarak random ile yapılacaktır.
şartları yerine getirmediği anlaşılan kişilier diskalifiye olacak çekilişe dahil olmayacaklardır.
herkese bol şans diliyorum.
sevgiler

 

80 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz