clean drop hijyen sağlayan ürünler

2
Clean Drop® markalı ürünler toplumsal ortamlarda iyi hijyen uygulamaları geliştirmek için üretilmiştir.
Günümüzde, ulaşım kolaylıkları ve gelişen teknoloji sayesinde daha küçük bir dünyada yaşıyoruz. İnsanlar bir yerden bir yere daha hızlı ve daha rahat gidebiliyorlar. Bu insan hareketleriyle, eskiden sadece ülkelere veya bölgelere özgü kabul edilen hastalıklar, artık tüm dünyaya kolaylıkla yayılabiliyor ve hiç umulmadık bir yerde karşımıza çıkabiliyor. Hatta bulaşıcı hastalıklar küresel tehdit haline gelebiliyor.
Zararlı hastalık yapıcı mikroorganizmaların kendilerini geliştirerek bu denli hızlı çoğalabilmesi ve kolaylıkla insandan insana geçebilmesi farklı ve etkili çözüm yolları bulmayı mecburi hale getirmiştir. Yapılan araştırmalar sonucunda  -Kişisel ve Toplumsal Hijyen Kuralları- nı benimsetmenin en etkili ve en ucuz metot olduğu kanısına varılmıştır.
Hijyen sözcüğü, sağlıklı ortamın korunması amacıyla her türlü hastalık etmeninin ortamdan uzaklaştırılması olarak tanımlanır. Hijyeni sağlamada en temel kural, ellerin doğru yöntem ile yıkanmasıdır. El yıkama, birey ve toplum sağlığının korunması açısından basit, ucuz, toplumun her kesimi tarafından uygulanabilir ve son derece etkili bir yöntemdir.
İnsan sağlığını tehdit eden milyonlarca tür virüs, bakteri, mikrop türü bulunmaktadır. Bulunan her zararlı için savaş eden farklı ürün kullanmak mümkün değildir. Biz tek bir ürünle sizin ve ailenizin sağlığını ve mutluluğunu muhafaza edecek ürünler üretiyoruz.                                         
Size ve sevdiklerinize değer veriyoruz,
CLEAN DROP Hijyen Sağlayan Ürünler
El Hijyenini çok önemlidir.
Ülkemizde oldukça önemli bir konu olarak gündemdeki yerini alabilir.Oldukça az önemsedigimiz bu konu dış ülkelerde çocuk yuvalarında egitim vererek başlar ve bir çok
devlet ve özel sektörlerde her yaşa ve kişiye egitimle devam eder.
Bu konunun ülkemizde saglık sektöründe ve gıda sektöründe nekadar önemli oldugunu hepimiz biliyoruz.Fakat yinede hatırlatmak ve vurgulamak istedik ki ;
DOĞRU EL YIKAMA HAYAT KURTARIR.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz