Barielle ojelerim ve 60 saniyede manikür ve pedikür jeli

0
Barielle den sizlere 60 saniyede  manikür ve pedikür için harika bir ürün tanıtacağım sevgili takipçilerim ben denedim ve çok memmun kaldım hepinize şiddetle tavsiye ediyorum.
işte ürünün özellikleri:
Tamamen doğal çok yönlü spa tedavisi için ölü deniz tuzları ile temel yağlar içeren bu ürün, kuru, çatlamış, sertleşmiş ellere ve ayaklara, dizlere,dirseklere, topuklara uygulanır. Ölü derileri yavaşça soyar, aynı zamanda deriyi, tırnakları ve tırnak etlerini besler yoğun miktarda nemlendirir ve korur. Anında pürüzsüz ve sağlıklı görünüm sağlar. İçerisinde barındırdığı ölü deniz tuzları, hidrojen sülfat kristal tuzları ile ölü derilerden arınılmasını ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlarken aynı zamanda yenileme özelliği de bulunmaktadır. Diğer bileşenlerinden üzüm çekirdeği; doğal bir anti oksidan olup, çevreye karşı koruyucu özellik taşımaktadır. Avakado özü cildi sakinleştirir ve rahatlatır aynı zamanda doğal bir antiseptiktir. Jojoba yağları ise, canlandırıp enerji verme özelliğine sahiptir.
Kullanım şekli; İlk hafta, günde iki defa, daha sonra haftada bir olmak üzere kullanımını tavsiye ediyoruz. Elinize bol miktarda alıp, 60 saniye boyunca elinize, parmak uçlarınıza ve tırnak etlerinize dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Ilık su ile çalkalayıp hafifçe tampon yaparak kurulayınız.
İçindekiler; Ölü Deniz Tuzları, Jojoba Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı, Avakado Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Badem Yağı, Kayısı Yağı, Kuşburnu Yağı, Nane Yağı, Bahçe Nanesi Yağı, Limon, Portakal yağı
bunlarda ojelerim: 5090 darling dahliya ve5053 suntini kırmızı ve mürdüm
 çok ciciler değil mi?
tırnaklarınıza zarar vermeden güzelleştirecek harika renkler barielle’de.
daha fazla ürün görmek isterseniz işte buyurun sitesinde daha neler var neler…

http://www.barielle.com.tr/

sevgiyle kalın…
ilknur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz