2011 yazında saçlarımız nasıl olsun?

0

Tek bir saç rengine bağlanmak çok eskilerde kaldı. 2011 yazı, füturistik renklerden klasiklere, doğal tonlardan, cesur ışıltılara uzanarak bizi aynada pek çok farklı kadınla buluşturuyor…

2011 Yaz Saç Rengi Trendleri
Kızıla Boyanın
Geçen yıl tahtını doğal kahvelere kaptıran kızıl tonları bu yaz Hürrem Saçı adı altında geri döndü. Muhteşem Yüzyıl dizisinin güzel yıldızı Meryem Uzerli’nin omuzlarından aşağı dökülen kızıl bukleler hem erkeklerin hem de kadınların gönlünü çaldı.

2011 Yaz Saç Rengi Trendleri

Hürrem saçı size fazla alaturka geliyorsa kısa, katlı, havalı bir kesimle Mad Men’in güzel yıldızı Christina Hendricks’in seksi görünümünü yakalayabilirsiniz.

2011 Yaz Saç Rengi Trendleri

Sarışınlar daha çok eğlenir!
Sarışın olmak her zaman ayrıcalıktır. Hem masum hem seksi görünebileceğiniz bu saç rengi 2011 yazının en popüleri. Karamel ve vanilya sarısının yanında bu yılın en havalı görünümü beyaza yakın, cesur sarılar.  Beyaz sarı saçları Push Up modellerle kullanarak Rock Chic havası estirebilir, doğal dalgalarla Sörfçü kız etkisi yaratabilirsiniz.
2011 Yaz Saç Rengi Trendleri

Cesur Işıltılar
Saçlarınıza her yaz attırdığınız bal rengi ışıltıları bu yaz biraz değiştirmeye ne dersiniz? Sarı saçlarınızın arasından gülümseyecek bir tutam fuşya ya da pembeyle yazın neşesini saçlarınıza taşıyacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz