Vitaly Gurme Doğal Ürünler

Doğal, organik ve katkısız ürünleri bulup, mutfağımda sağlıklı ve besleyici yiyecekler tüketmeyi herkes gibi ben de çok istiyorum. Yeyip içtiklerimiz son zamanlarda o  kadar sağlıksız oldu ki; şimdilerde çok dikkatli davranmak ve seçici olmak gerekiyor mutfak alışverişi yaparken.
İçinde katkı maddesi olmayan, renklendirici olmayan ve hatta doğallığı tartışılır hiç bir madde kullanılmayan ürünlerin yer aldığı bir markadan bahsetmek istiyorum sizlere.Doğru ve kaliteli beslenme adına günümüzde malzeme ve ürün tedarik etmek o kadar zor ki; Doğru adresi bulunca kesinlikle değerlendirmek gerekli diye düşündüm ve küçük bir alışveriş yaptım. Şimdi sizlerle bu aldıklarım hakkında fikirlerimi aktaracağım.

 

Vitaly gurme ürünleri organik ham maddelerden, geleneksel yöntemlerle ve hijyen koşullarına uygun olarak üretiliyor.

Ülkemizde karbonhidrat ihtiyacının büyük bir kısmı tahıl kaynaklıdır. Peki sofralarımızdaki tahıllar ne kadar sağlıklı sizce? İşte bu tartışılır.  Doğal sarı mercimek ile yaptığım çorbada annemin yıllar önce pişirdiği mercimeğin lezzetini bulmak tarifsizdi inanın.

vitaly gurme

Peki ya makarna diye yediğimiz ve çok da sevdiğimiz ürünlerin içinde ne var biliyor muyuz? Renklerini  taze sebzelerden alan ,  gıda boyası ve koruyucu içermeyen makarna, mantı, erişte, kuskus, şehriye, glutensiz ürünler vitalygurme.com da sizleri bekliyor.

İçinde ağartıcı olmayan, doğal yöntemlerle üretilmiş tam buğday unu, doğal yulaf unu, doğal yulaf ezmesi ve doğal pankek karışımı aldığım diğer ürünler. Gıda boyası, koruyucu içermiyor ve taş değirmenlerde öğütülüyor.

Vitaly gurmenin kuru meyvelerini de denemek adına kuru erikten yana kullandım şansımı ve oldukça başarılı buldum. Daha önce mutfağımda bir çok kuru ürün kullandım sebze ve meyve olarak ama soğan kurusu hiç denememiştim. Çorba ve diğer yemeklerde çok pratik ve lezzetli oldu. Şiddetle soğan soymayı ve doğramayı sevmeyenlere önerimdir..

Kızım ile tam buğday unundan, portakallı çok lezzetli bir kek yaptık ve müthiş oldu..

6, 9 ve 12 aylık bebekler için de çok lezzetli ve bir o kadar da doğal ürün var vitaly gurme bünyesinde. Bebeklerinizi ek gıdaya geçirme döneminde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bence siz de ilk siparişinizi verin ve sağlıklı ürünler ile tanışın. 50 tl üzeri alışverişinize kargo ücreti ödemeden üstelik.

Sağlıklı günler dilerim.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here