Gillette Venus

Her yerde bir indirim furyasıdır gidiyor… Bizler de bu harika indirimleri kaçırmıyoruz elbette. Giyimden, kozmetiğe, dekorasyon ürünlerinden, anne bebek ürünlerine, kişisel bakım ürünlerine kadar her üründe indirimler oluyor.Bu heyecanla beklenen büyük indirim gününe ise  Efsane Günler adı veriliyor.

Daha önce kullandığım ve memmun kaldığım Gillette Venus kadınların hayatını büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Şimdi bu harika ürün  %50’ye varan özel indirimler ile geliyor.

Siz de Gillette Venus Comfortglide Olay ve Gillette Venus Comfortglide Breeze tıraş bıçaklarını içeren indirimler ile konforlu pürüzsüzlüğe dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Gillette Venus Comfortglide Olay, Amerika’nın önde gelen cilt bakım markası Olay içerikli jel barları ile cildin etrafını sararak nem kaybını önlüyor ve cildin nem dengesini korumasına yardımcı oluyor. Jel barlar suyla temas ettiği anda harekete geçerek; ekstra herhangi bir jel ya da köpüğe ihtiyaç duymadan ciltte rahatça kayarak konforlu bir tıraş imkanı sunuyor. Aynı zamanda başlığında yer alan 5 bıçak ile ekstra pürüzsüzlük vadediyor.

Gillette Venus Comfortglide Breeze ile tek hamlede istenmeyen tüylerden kurtulmak çok kolay. Suda aktifleşen jel barları ve 3 bıçaklı oynar başlığı sayesinde %100’e kadar pürüzsüzlüğün tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Vücudunuzun diz, dirsek, bilek gibi kıvrımlarına kolayca uyum sağlayan oynar başlığı ve kayganlaştırıcı jel barlarıyla tıraş jeline gerek kalmadan acısız ve pratik bir şekilde istediğiniz ışıltılı cilde birkaç dakika içerisinde kavuşmak mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here