Sebo Vegetal Yağ Dengeleyici Serum

Yves Rocher’den harika bir haber var. Cildin yağ dengesini  düzenleyecek çok özel bir anti oksidan serum. Karma ve yağlı ciltlere özel hafif yapılı konsantre serum ile cildin yağ dengesini anında kontrol altına alabilirsiniz. Özellikle yağ fazlalığını emer ve yağlı görünümünün dengelenmesini de sağlar.

İçeriğindeki,  Boreal Çay Tozu ile ,tıkanmış gözenekleri açmaya ve gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardımcı olacak bir serum . Yağlı cilt dokusunu ise arındırıp matlaştırıyor.

107 kadın üzerinde 28 gün boyunca yapılan test sonucu, %73 oranında cilt kusurlarında azalma, %79 oranında ciltte matlık, %71 oranında gözeneklerde sıkılaşma görülmüştür.

Sabah ve akşam, günlük bakım kremlerinden önce, göz çevresi hariç tüm yüzünüze uygulayabilirsiniz…

Sebo Vegetal – Ultra Hafif Dokulu, Anında Matlık Sağlayan, Parlama Karşıtı Lokal Bakım

Lokal bakım kremi de nedir demeyin, anında etki sağlayan hafif yapılı bir krem bu. Zengin içeriği ile genişlemiş gözenekler veya sivilce gibi cilt problemlerini daha az görünür hale getirirken, ince çizgileri doldurup ve cildi yumuşatıyor. İçeriğinin %94’ü bitkisel olduğu için açıldıktan sonraki 6 ayda tüketilmesi gerekiyor. Silikon içermeyen bu krem ciltteki fazla yağı emerek cilde gün boyu harika bir matlık kazandırıyor. Cilde eşit bir görünüm verirken,kusursuz bir cilt görüntüsü sunuyor. Dilerseniz makyaj bazı olarak da kullanabilirsiniz. Tüm gün boyunca sağlıklı ve mat bir cilt için harika bir ürün yapmış Yves Rocher.

Gündüz bakım kreminizi sürdükten sonra, yüzünüze daha doğrusu gözenek akne izi olan ya da parlayan bölgelerinize uygulayın.Gün içinde, istediğiniz zaman tekrar uygulama yapabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here