Dalgalı saçlar nasıl şekillenir

Dalgalı saçlardüz saçlar , kıvırcık saçlar; hepsinin albenisi ve duruşu farklıdır. Düğün, nişan ve  davetlere giderken hepsinin tek ortak noktası en güzel haline bürünüp iyi bir şekli almasıdır. Özellikle dalgalı saçların dokusu ve hacimi iyi bir stille tamamlanırsa muhteşem görünecektir.

Dilerseniz saçlarınızı yarım toplayabilir, dağınık topuz yapabilirsiniz. Ya da saçlarınıza hafif tutuşlu denizden yeni çıkmış havası veren bir sprey yardımıyla doğal ama güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz.


Dalgalı saçlar aslında uyumunu çözdüğünüzde harika bir arkadaştır. Doğallığını kaybetmeden, kullandığınız ürünler yardımıyla muhteşem görünmemeniz için hiç bir sebep yok. Hem dalgalı doğal saçlar naturel duruşu sayesinde çok da dikkat çekicidir.

İster salık bırakıp bir bandana takın, ister topuz yapın, isterseniz de fular yardımıyla önden çıkaracağınız bir kaç saç buklesi ile şahaneler yaratın.

Arkadaşınızla buluşacaksınız ama saçınıza nasıl şekil vereceğinizi bilmiyorsunuz. İşte size bir küçük tüyo…


Mermaid deniz tuzu etkili şekillendirici sprey ile denizkızı dalgalarına sahip olmak artık çok kolay. Saçınıza denizden yeni çıkmış gibi hafif tutuşlu, hacimli ve doğal bir görünüm verir. Kuru ya da nemli saçınıza eşit miktarda sprey sıkın ve saçınıza şekil verin. Hepsi bu kadar.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here