Biobaby Güneş Sonrası Losyon

Havuz, deniz deyince çocukların gözleri parlıyor. Su ile oynamak onlar için çok büyük bir keyif çünkü.Fakat, bebekleri ve çocukları güneşin zararlı etkilerinden korumak gerekiyor. Bu masum minikleri organik ve  naturel özler içeren yüksek faktörlü güneş koruyucu ile korumalı ve güneş sonrasında da rahatlamaları için güzel bir güneş sonrası losyon kullanılmalıdır.

Biobaby Güneş Sonrası Losyon içeriğindeki; zeytinyağı, kır iğdesi yağı ve ceviz yağı ile güneşin verdiği yanma ve rahatsızlıkları ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Zeytinyağı sayesinde, ciltleri nemlenirken, Omega-3 kaynağı olan ceviz yağı ile cilt de yenilenmiş oluyor.

Bebek cildi için özel olarak formüle edildiği ve üretildiği için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

Önceki İçerikOrigüzellik alışveriş deneyimim
Sonraki İçerikFarmasi Mina Parfüm
İlknur Balcı
İstanbul'da yaşayan , keşfetmeyi seven ve çalışan bir ikiz annesiyim. Organik ve doğal ürünlere bayılırım,kendi turşumu kurar, kendi reçelimi kendim yaparım. Her güzel şeyin sevgiyle büyüdüğüne, yaşamın sevgiyle güzelleştiğine inanırım. Çocuk da yaparım kariyerde, üstüne bir de yazarım dedim ve ilknurundunyasi.com çıktı ortaya . Kadına, yaşama bebek ve çocuğa dair kısacası hayata dair ne varsa hepsi burada. Sevgiyle kalalım!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here