%100 pamuk peştemal bornozlar ile anneler mutlu çocuklar rahat

Vine Bedding ,ev tekstili, anne ve çocuk ürünlerini 15 yıllık deneyimi ile müşterilerinin hizmetine sunuyor. Sağlıklı ve özgün ürünleri ile hem yetişkin hem de anne çocuklar için peştemal, bornoz ve pançolar üretiyor. Ürünleri sağlıklı, doğal ve organik.%100 pamuk peştemal bornozlar ile anneler mutlu çocuklar rahat.

Hepsi el yapımı ve el işçiliği ile üretiliyorlar. Her yerde gördüğünüz ürünlerden çok farklı %100 pamuktan üretildiği için sağlıklı, suyu emiyor ve kolayca kuruyor.

İster denizde, ister plajda, isterseniz havuzda hem taşıması çok kolay, hafif ve az alan kaplıyor hem de kolayca kuruyor. %100 pamuk olması nedeniyle hem rahatlık sağlıyor hem de suyu kolayca emiyor.

Yumuşak dokusu ve canlı renk seçenekleriyle panço peştemal bornozlar inanılmaz keyifli bir kullanım sağlıyor. Plajda, banyoda, dilerseniz havuz  sonrası bile kullanabilirsiniz.
%100 kaliteli pamuktan dokunmuştur. Saf pamuk dokuması sayesinde nemi kolayca emer ve çabuk kurur.
Bu peştemalları kı aylarında spada hamada, banyoda kullanabilirsiniz. Denizde ve plajda plaj örtüsü olarak bile kullanılabiliyor.%100 pamuk olan bu peştemalların ölçüsü 100 x 80 cm.Saçaklı peştemallar cıvıl cıvıl renkleri ile püskül detayları ile hem şık hem de kullanışlı.

Geleneksel yöntemlerle el tezgahlarında dokunmuş peştemallar çantaya da rahatlıkla sığdığı için kolayca taşıyabiliyorsunuz.

Kolayca online sipariş verip satın almak için siteye bir bakın diyorum. Harika rengarenk ürünler sizleri bekliyor. Haydi siteye   www.vinebedding.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here