Babalar günü için hediye seçeneği

 

Kahraman babalara babalar Günü’nde kendini daha da özel hissettirecek güçlü bir koku olan Loris Frequence Serisi E-202 ile sürpriz yapın. 

Babaların babalar gününde, beklediği kuşkusuz büyük hediyeler değil. Sıcak bir tebessüm, sarılma ya da bir öpücük de babalara yeter. Ama siz bu sene babanızın kalbine olduğu kadar ruhuna da hitap edin… Bu Babalar Gününde babaların ruhuna dokunacak parfümleri Loris’ten seçebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük açık parfüm üreticilerinden biri olan ve hali hazırda ürünlerini yurt dışında 170 noktada olmak üzere toplamda 400’ü aşkın şubesi ile ekonomik parfüm tutkunlarına ulaştıran Loris, bu Babalar Günü’nde dünyanın dört bir köşesindeki babaların ruhuna seslenecek parfüm alternatifleri sunuyor.

Kahraman babalara kendini daha da kahraman hissettirecek türden bir koku olan Frequence Serisi E-202 seslenen Loris, beğenilen, trend kokuları tüketicilerle buluşturuyor.

Hem çok taze hem de sıcak bir etki yaratan Frequence Serisi E-202 Loris Parfüm, tazelik hissini veren aromaları ve sıcaklığı aynı şişede buluşturan yasemin ve ahşap notalarından oluşuyor. Ahşaptan aldığı güçle kalıcılığını adeta tene mühürlüyor. Kullanıldığı her tene sıkı sıkı tutunan amberle de bu kalıcılığı perçinliyor.

Tazelik duygusu veren, iyi hissettiren ve yazın yumuşacık havasına çok yakışan Loris Frequence Serisi E-202, mandalina ile gelen tazelik hissi ile babanıza enerjik ve canlandırıcı bir deneyim yaşatacak.

Açık parfüm pazarının en kaliteli ürünlerinin satışa sunulduğu 400’ü aşkın Loris Parfüm mağazasında en çok beğenilen, en trend kokuları bulmak mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here