Maylo ‘Puf Mendil’

maylo, puf mendil

Seyahatlerin Aranılan Yol Arkadaşı Maylo Puf Mendil, Migros Jet’lerdeki yerini aldı. Maylo Puf Mendil yumuşacık yapısı ile artık yol boyunca sizlerle!..

Maylo ‘Puf Mendil’ şimdi Migros Jet’lerde

Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan Maylo Puf Mendil, her geçen gün sevenlerine daha da yakın olmaya devam ediyor. Maylo Puf Mendil artık Migros Jet’lerde de yer alarak seyahatlerinde kullanıcılarının yanında olabilecek.

Yumuşak dokusu, kullanım kolaylığı, ambalaj içindeki adetsel fazlalığı ve ambalaj özellikleri ile farklı kullanım alanlarına hitap eden Maylo Puf Mendil’in en çok tercih edildiği alanlardan biri de otomobille yapılan seyahatler. Maylo Puf mendil, 150 yaprak mendil içeren yumuşak ambalajı ile araç içinde kolay kullanım sağlaması sebebiyle kullanıcılarından tam not alıyor.

Yumuşak yapısıyla hassas ciltler için ideal olan ve yüksek emiş gücüyle her durumda yardımınıza koşan Maylo Puf Mendil, ambalajı sayesinde de hijyenikliğini paketi bitene kadar koruyor. Araçta dökülen sıvıların temizlenmesinde, bebeğinizin üzerine dökülenleri temizlemede, nezle grip gibi soğuk algınlıklarında elinizin altında bulundurmayı tercih edeceğiniz Maylo Puf Mendil’i artık akaryakıt istasyonunuzdaki Migros Jet mağazalarından çok kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Kökleri 100 yıl öncesine dayanan Lila Group, 2006 yılında yatırım kararı almasıyla yüzde yüz yerli sermaye ile 2007 yılında Çorlu’da dünya standartlarında temizlik kağıtları üretme vizyonuyla hijyenik temizlik kağıtları üretime başladı. 2012 yılında yapılan yeni yatırımlarla faaliyet alanını genişleten Lila Group, şu anda 140 bin metrekarelik alanda, 150 bin ton kapasite ile sadece Türkiye’nin değil, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Kafkaslar ve Afrika bölgelerindeki tek kampüs içindeki en büyük kağıt üretim tesisi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Bugün yaklaşık 1,5 Milyar TL’lik Türkiye temizlik kağıtları pazarı toplamında %12 pazar payının sahibi olan Lila Group, Türkiye’deki kullanıcılarına Sofia, Maylo, Berrak ve Nua Prefessional markaları ile ulaşırken dünyanın dört bir yanında yer alan 75 ülkeye yarı mamul ve mamul ihracatı yaparak ülke ekonomisi için katma değer sunuyor.Lila Group, marka ve ürünlerine dair detaylı bilgi için www.lilagroup.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here