Özel günlerde Ariş Pırlanta!

beyaz ve sarı altın tektaş yüzükler

 

Özel günler yaklaşırken her kadın gibi benim de aklıma ilk olarak hediyeleşmenin heyecanı geliyor. Hem o günlerin tatlı hatırasını anımsamak hem de bunu hediye alarak kutlamak benim için çok anlamlı. Çünkü o güne dair bir anı daha biriktirmiş oluyoruz. Ben bu yıl kendim için kalpten ve içten bir hediye düşlüyorum. Ariş pırlanta mağazasında gördüğüm mükemmel tek taş yüzük modelleri aklımı başımdan aldı diyebilirim.

Pırlantanın aslında elmasın bir kesim şekli olduğunu biliyor muydunuz? Elmaslar dünyanın en değerli taşları bu yüzden benim için her zaman heyecan verici mücevherlerin başında gelmiştir. Anlam olarak çok derin olan pırlanta tektaş yüzük modellerinden en çok sade ama bir o kadar da ışıltılı olanları beğendim. Evli bir arkadaşım alyans değil yalnızca tektaş bir yüzük takıyordu ve çok hoşuma gitmişti o havalı duruşu. O yüzden ben de alyans seçiminde yalnızca zarif ama şık bir tektaş pırlanta yüzük tercih edeceğim gibi duruyor. Evlilik tekliflerinin bence romantizmine en çok yakışan yüzük tektaş modeller.

pırlanta tektaş yüzük

Bazı parçalar klasiktir ve her döneme hitap eder.  Abartılı değil, sade ama orijinal mücevherleri her zaman daha çok seviyorum. Ariş pırlantayı da bu yüzden çok seviyorum. Çünkü hemen her tasarımı çok modern ve çok sıra dışı. Hem modayı ve trendleri takip ediyor ama aynı zamanda çok özgün ve kendine has tasarımları var.

Aslında tam da benim gibi! Ruh halime göre giyinmeyi seviyorum ve tek taş yüzükler de benim her moduma uyum sağlayabiliyor. Prenseslere yakışan gösterişli detayların yanında çarpıcı tasarımlarla beni büyülüyor. Eğer siz de tektaş pırlanta yüzük arayışındaysanız ya da pırlanta başka bir mücevher, mutlaka Ariş’e göz atın.

beyaz ve sarı altın tektaş yüzükler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here