El Yapımı kişiye özel çikolatalar

Çikolata, kelimesini duyunca bile hepimizin ağzı sulanıyor öyle değil mi? Sadece damakları değil duyularımızı da tatlandıran,  mutluluk hormonu salgılanmasına sebep olan karşı konulamaz bir lezzettir çikolata. Peki bu lezzetin,  el emeği ile katkı maddesi kullanmadan, nasıl  şahane bir hale dönüştüğünü görmek ister misiniz? Tatlistan katkı maddesi kullanmadan, Belçika menşeili çikolatalara hayat veriyor. Kişiye özel olarak hazırlanan bu özel lezzetlerin tadı da görseli de baş döndürüyor.

Kişiye özel çikolata denilince aklınıza ne geliyor bilmiyorum fakat her şey o kadar güzel ve detaylı olarak düşünülmüş ki; görsellere bakınca eminim siz de bana hak vereceksiniz.

Tüm ürünleri kargo ile ücretsiz olarak gönderiyor firma ve eğer İstanbul’da yaşıyorsanız; moto kurye ile ücretsiz olarak teslimat yapıyorlar.

Kişiye özel çikolatanın yanı sıra, ürün gamını, spesiyal çikolatalar, hediyelik mum ve kolonyalar, makaronlar ile geliştirip bu ürünlerde de yine kişiye özel formatı ön plana çıkaran firmanın başarısı takdire şayan. 2010 yılında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiş Tatlistan firması kutusu ve taşıma çantasıyla birlikte tamamen kişiye özel olan el yapımı ve şekilli çikolatalar üreterek farkını ortaya koymuş.

el yapımı çikolata, topuklu ayakkabı çikolata

Bir kadına kadınlar gününde bundan daha güzel bir hediye olamaz sanırım. Sizce de çok kreatif bir yaklaşım olmamış mı?

el yapımı şekilli çikolata

Ya da bu konsept gibi daha detaylı bir çikolata kutusuna sahip olmak kimi mutlu etmez ki?Maskeli balo konseptinde hazırlanmış bu çikolata paketinde, çikolatan parfüm şişesi, ruj, oje ve hatta maske bile yer alıyor baksanıza…

bebek çikolatası

Yeni doğum yapmış, bebeği olan bir arkadaşınız için bu yukarıda yer alan konsept de harika bir hediye seçeneği bence. Eğer siz bir bebek sahibi olduysanız ve bebek şekeri ve bebek çikolatası arayışınız varsa aşağıdaki isme özel bebek çikolataları da sizin için harika bir alternatif olacaktır.

bebek çikolataları

Yoo hayır ben daha evli bile değilim diyorsanız, söz ve nişan çikolatalarınız için de Tatlistan’ı tercih edebilirsiniz. Neden mi? O kadar şık sunumlu nişan ve söz çikolataları hazırlıyorlar ki, bu en özel gününüzü unutulmaz kılabilirsiniz.

 

NİŞAN ÇİKOLATASI

İster gold, isterseniz silver seçenekleri ile daha bir çok alternatif sitede sizleri bekliyor. Burası harika iştah açan ve gözleri de damakları da şenlendirecek bir yer. Siz hala Tatlistan’a uğramadınız mı? Hemen www.tatlistan.com sitesine girip seçiminizi yapabilirsiniz. Unutmayın önümüzde kadınlar günü var:)

Başka bir yazıda daha görüşünceye dek sevgiyle kalalım!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here