Ladybirds’te %70 e varan indirimler sizi bekliyor

erkek çocuk giyim, çocuk giyim, çocuk kıyafetleri, yerli malı çocuk giyim firması

Ladybirds Türkiye, henüz çok yeni  kurulan online bir alışveriş sitesi. Hazır giyim sektöründe 10 yıllık tecrübeye sahip bir kurucuları bulunuyor. Ladybirds şirketini son yaşanan ekonomik kriz sonrasında yerli üretimi destekleme, uygun fiyat politikası ve kendi üretim tesislerini kurma hedefiyle yola çıkarak hayata geçirmiştir.İlerleyen dönemlerde  mağazalar açarak insanların markayı daha yakından tanımasını ve ürünlere daha rahat ulaşmasını sağlamak firmanın hedefleri arasında yer alıyor. Ladybirds Türkiye ekibi , uygun fiyat politikası ile dikkat çekiyor ve bu şekilde de devam etmeyi hedeflerini belirtiyorlar. Firmanın en büyük amacı kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerine sunmak ve yerli sermayeye destek vermektir.

Biz de bu kadar kaliteli ürünleri uygun fiyata sunan siteden elbette alışveriş yaptık. Bu yazımda size aldığımız ürünleri göstermek istiyorum.

erkek çocuk kırmızı v yaka kazak

Oğlum kendisi için siteyi inceleyerek aşağıdaki ürünleri seçti. Kazak o kadar kaliteli ki; bu fiyata alınabilecek en iyi site ladybirds.com.tr olabilir inanın. Dokusu, dikişleri ve kalıbı şahane. 49,99 tl olan fiyatı şu an indirimde ve sadece 34,99 tl ye satışta.

erkek çocuk eşofman altı, erkek çocuk kırmızı kazak

Alt eşofmanı ise, içi pamuklu yumuşacık bir yapıya sahip. Soğuk kış günlerinde çocuklarınızın üşümesini istemiyorsanız mutlaka alın. Bel ve paça bölümündeki lastikler benim için önemlidir zira ilk önce deforme olan yerler orası olur hep. Bu üründe böyle bir sorun yaşayacağımı sanmıyorum çünkü; dikiş kalitesi ve kumaşı kaliteli. Fiyatı 34,99 tl yine indirimde bu üründe..

Kızımın seçimleri de elbette pembeden yana oldu. Üzerinde kelebek şekli olan kumaşı pamuklu, tatlı bir pembe renkte olan sweatshirt aldık. Alt eşofmanı da yine beli lastikli ve kumaşı kalitesi çok iyi.

pembe sweat

Bu pembe baskılı sweatshirtin de fiyatı oldukça iyi. Kalitesini gördüğünüzde ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. 59,99 tl den 39,99 tl ye düşmüş fiyatı.

Alt eşofmanın detayları çok güzel, cep kısımlarının deri detayları ve önde yazan yazının fontundan tutunda, rengine kadar albenili bir ürün olmuş. 49,99 tl olan fiyatı yine indirimde ve herkes ulaşabilsin diye 34,99 tl ye satılıyor şu an.

Biz Ladybirds ürünlerini çok sevdik ve beğendik. Yerli sermaye oluşu, kaliteli ürünleri uygun fiyat politikası ile satışa sunuyor olmalarını ayrıca takdir ediyoruz.

Siz de çocuklarınız için ve kendiniz için sitede bir çok ürüne rastlayabilirsiniz.

Mutlu alışverişler dileriz.

Başka bir yazıda daha görüşünceye dek sevgiyle kalalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here