İlk baharda giyilebilecek elbise modelleri

şeritli elbise

Gamiss online alışveriş sitesi yurt dışı alışveriş siteleri arasında en sevdiğim. Çünkü; ürünleri kaliteli, ekranda gördüğüm renk neyse aldığım üründe aynı kalite ve renkte oluyor. Bu zamana kadar hiç sıkıntı yaşamadım ürünlerde. Bu gün sizlere yaklaşan ilkbahar mevsiminde rahatlıkla kullanabileceğiniz gamiss elbise modellerinden bahsedeceğim.

Sarı renkteki bu şirin elbise bahar aylarında kullanılabilecek çok güzel bir parça bence.Etek boyu dizde, omuz açık ya da kapalı olarak da kullanılabilir. >>>>>>İncelemek için tık tık

 

sarı çiçekli elbise

 

Zemini siyah, uzun kollu, gül baskıları ile süslü mini bir elbise. Üzerine bir kot ceket ve topuklu ayakkabı giyip dışarı rahatça çıkabilir.Tüm gün rahat ve şık olabilirsiniz. Elbiseyi incelemek için >>>>>>> lütfen burayı tıklayınız.

güllü elbise

İlk bahar demek renk demek, hayat demek ve renkli ışıl ışıl canlı renklerin dansı demek. İşte bu elbise, tam da ilkbaharı yansıtıyor. Farklı üç renk seçeneği daha olan bu şık elbiseyi incelemek için >>>>>>> burayı tıklayabilir siteye gidebilirsiniz.

şeritli elbise

Bundan sonra hem defilelerde hem de mağaza vitrinlerinde cıvıl cıvıl renklerde kıyafetler göreceğiz. Siz de evinizin rahatlığında gezip dolaşmadan alışveriş yapmak isterseniz siteyi gezin bence. 10 gün içinde ürünleriniz kapıda olacaktır. Sizde yorulmadan alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Başka bir yazıda daha görüşene dek sevgiyle kalalım!

 

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here