Yılbaşında kız çocuklarına alınacak hediyeler

Yeni yıla girmemize sayılı günler kala, hediye alışverişlerine başlandı. Yetişkinlere hediye almak zordur. Fakat çocuklara hediye almak hem kolay, hem de çok eğlencelidir. Erkek çocuklara genelde araba, satranç veya nerf tarzı hediyeler alınırken kız çocuklarına alınabilecek hediyeler, çok geniş bir kategoriye sahiptir. Burada işinizi hemen kolaylaştıracak tüyolar vereyim size. Her kız çocuğu, büyük olsun küçük olsun  barbie oyuncakları   ile oynamaya bayılır.

Aşağıda sizler için seçtiğim, barbie oyuncaklarına dair bilgiler var. Hangi küçük hanımı mutlu edecekseniz onun için harika seçimler olacağından şüpheniz olmasın. Bir kız çocuğu annesi olarak hazırladım bu listeyi çünkü.

Barbie ışıltılı gök kuşağı deniz kızı
Barbie ışıltılı gök kuşağı deniz kızı

Benim kızımın en sevdiği barbie oyuncaklar arasında Barbie En Uzun Saçlı Prenses, Barbie ışıltılı gök kuşağı deniz kızı ve  Barbie Baloncuk Perisi yer alıyor.

Barbie Baloncuk Perisi
Barbie Baloncuk Perisi

Çok severek oynadığı ve sıkça vakit geçirdiği şimdiki favorisi en uzun saçlı barbie bebek. Şimdiye kadarki en uzun saçlı Barbie bebekmiş bu o yüzden çok istemişti bu oyuncağı. Barbie’sinin güzel saçlarını istediği gibi şekillendiriyor. Üstelik bu bebek, Barbie Hayaller Ülkesi filmindeki en güzel ve en uzun saçlı prensesmiş.

Barbie En Uzun Saçlı Prenses
Barbie En Uzun Saçlı Prenses

Barbie bebeğinin saçlarını kendi hayal gücünü kullanarak, yepyeni saç modelleri yapıyor Oyuncak kutusundan bir adet de  saç örme makinesi çıkıyor.

 

Barbie En Uzun Saçlı Prenses
Barbie En Uzun Saçlı Prenses

Bu güzel oyuncaklar ile mutlu edemeyeceğiniz kız çocuğu yoktur sanırım. Siz de hızlı teslimat ve harika seçenekler ve daha fazla bilgi için www.karakterdukkani.com sitesini inceleyip hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here