Newchic yeni yıl fırsatlarını kaçırmayın

 

Daha önce newchic alışveriş yazılarımı görmüşsünüzdür. Aldığım her bir üründen son derece memmun kalmıştım. Şimdi yeniyıl indirimlerini görünce sizinle paylaşmadan edemedim.Bu fırsatı kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ediyorum, çünkü çok güzel ciciler var:)Benim gözüme takılanlardan bazılarını paylaşıyorum hemen sizinle. Bu casual pembe tuniğe hayran oldum. Duruşu ve kesimleri nefis. Çok da farklı duruyor. incelemek için burayı tıklayabilir renklerine bakabilirsiniz.

pembe bluz, farklı bluz modelleriBu 3 lü çanta setini de çok beğendim. 3 farklı renk seçeneği var. pembe, siyah ve gri. Gri rengin tonu da çok güzel. Daha detaylı incelemek için burayı tıklayıp bakabilirsiniz.

Yeşil düğme detaylı bu elbiseyi de oldukça beğendim. Hem soğuklara karşı sizi korur hem de düğme detayları ile şık bir kurtarıcı olur. Farklı renkleri de mevcut incelemek isterseniz lütfen burayı tıklayınız.

Özellikle bu çiçekli çantada aklım kaldı. Sizce de çok güzel değil mi? Bu çantanın tam olarak 6 farklı renk seçeneği bulunuyor. Burayı tıklayarak diğer renk seçeneklerine bakabilirsiniz.

Son olarak da bu botları göstermek istiyorum sizlere, modeline  bayıldım. Siyah ve -gri renkleri de var ama ben en çok bunu beğendim. Siz de buradan hem bu modelin diğer renklerini hem de farklı modelleri inceleyebilirsiniz.

 

Başka bir yazıda daha görüşünceye dek  sevgiyle kalalım!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here