Gül’ün sağladığı doğal güzellik

Herkese mutlu bir Cuma gününden merhaba;

Bu gün sizlere, hem görsel olarak çokça sevilen hem de müthiş bir kokuya sahip bir bitkiden,daha doğrusu bir çiçekten bahsetmek istiyorum. Gül, faydası saymakla bitmeyecek kadar özel bir çiçek. Çokça hastalığın ve rahatsızlığın tedavisinde de kullanılan güle dair bir yazı olacak bu. Antiseptik ve mikrop öldürücü olan, aynı zamanda cilt bakımı ve yaralanmaların tedavisinde de kullanılmış harika bir bitki türüdür. Peki bu kadar faydalı ve özel bir bitkinin cilde sağlayacağı faydalar nelerdir dersiniz. Gerçek ve naturel yağı alınmadan üretilen bir gül suyu inanılmaz faydalı bir tonik ve yatıştırıcıdır. Dedim ya az önce doğal olması, içinde katkı maddesi bulunmaması en önemlisi. Geçtiğimiz aylarda tanıştığım %100 doğal ürünler üreten Akita firmasının ürünlerini 3 haftadır kullanıyorum .Kullanıp sizlere daha iyi bilgi aktarmak amacıyla bekledim bu güne kadar. 3 haftadır el, yüz ve göz altı kremini kullanıyorum Akita‘nın.

Önce %100 doğal gül suyu ile temiz cildimi rahatlatıyorum.Bu arada gül suyuna ait yazı daha detaylı bir şekilde en kısa zamanda sizlerle olacak. Sonra anti aging özellikli yüz bakım kremini masaj yaparak göz çevresi hariç uyguluyorum. Sonrasında göz altı bakım kremini en küçük parmaklarıma çok az krem alarak göz altlarıma uyguluyorum.Çok hafif bir kokusu var. Kesinlikle yanma, kızarma, tahriş ya da cildimi rahatsız  edecek hiç bir özellik taşımıyor bu krem. Diğer göz kremlerini gözünüzün en yakınına sürmeye görün hemen yanar, kaşınır kızarır. %100 doğal olduğu için ben bunu bu göz altı kreminde kesinlikle yaşamadım. Cildim bu kremleri çok kolay emdi ve bir rahatsızlık vermedi his olarak da. Ne yapış yapış hissi verdi. Ne de kalıntı bıraktı cildimde.

Kremin içerdiği doğal gül yağı ve gül suyunun , kırışıklık önleyici, kırışıklık açıcı bir etkisi varmış .Yüz,mimik , dudak kenarı , alın kırışıklıklarının görünümünü azaltmaya, dekolte bölgesinde ise cildi canlandırmaya, daha diri ve genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olacağını vaat ediyor bu krem.

Kremin vaatlerini yerine getirdiğini çok rahat söyleyebilirim. Çünkü; 3 haftadır cildim hem nemli hem de kırışıklıklarda bir azalma oldu. Daha parlak ve daha sakin şu an cildim. İçeriğinin de temiz olduğunu bildiğiniz zaman, daha bir güvenle kullanıyorsunuz. Cildi sürekli nemli tuttuğu için kırışıklıkları açıyor ve kırışıklıklar daha az belli oluyor. Sizde markanın ürünlerine www.akita.com.tr sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Başka bir yazıda daha görüşmek üzere;

Sevgiyle ve güzel kalalım!

4 YORUMLAR

  1. İçinde gül olunca insan daha çok güveniyor sanki ,ürünleri ilk kez görüyorum. Sayfan da bu arada çok şık olmuş.Güle güle kullan canım 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here