Birbirinden renkli yılbaşı hediyeleri

Herkese merhaba;

Bu gün ki yazımda sizlere yılbaşı hediye alternatiflerinden bahsedeceğim. Ben hediye seçerken nostaljik ürünlere bakmayı daha çok seviyorum. Hediyeye sahip olacak kişiye güzel bir anı olsun ve iz bıraksın istiyorum. Nostaljik hediyeleri incelerken beni çocukluğuma götüren bir fotoğraf karesi ile karşılaştım.İşte o fotoğraf.

İçinde beni çocukluk yıllarıma götüren oyuncaklar ve atıştırmalıklar var. Saatlerce elimden düşürmediğim tetris, birbirinden renkli misketler, balonlu düdük ve daha neler neler…

 Hele o leblebi tozu ve cinonun lezzetini nasıl unuturum. Ekşiyüz sakız ile  girilen iddialar, altın para şeklindeki çikolatalarla yapılan şakalar. Hepsi çocukluk dünyama ait bir anının parçaları.

 Bu anılarımı, bu lezzetleri hiç tatmayan çocuklarımda tatsın istedim ve bu hediyeyi aldım ikizler için. Hafta sonu evde şenlik var. Eminim onlarda bayılacak bunlara..  Bunların dışında alınabilecek o kadar şahane ürün var ki…Birbirinden renkli yılbaşı hediyeleri göstereceğim sizlere.

 

Nostaljik Atlı Karınca

Siz de nostaljik hediyelerden hoşlanıyorsanız ve hoşlanan kişileri tanıyorsanız sizlere güzel fikirler verecektir bu yazı.

Nostaljik Vosvos
Nostaljik Siyah Radyo

Daha farklı hediye çeşitlerini de görmek isterseniz Buldumbuldum.com sitesini ziyaret edip birbirinden farklı hediye çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.

Sevgiyle kalalım!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here