Anne Nature Ürünleri

Anne Nature anneler ve bebekleri düşünülerek üretilmiş, bu zamana kadar rastladığım en başarılı markalardan biri. Ürünleri beğenmeme sebep olan faktörler arasında ECOCERT sertifikası olması ve zararlı hiç bir madde içermiyor olması oldu. Organik bitki yağları, çiçek suları ve bitki özleri içerikleri ile çok beğendiğim iki üründen bahsedeceğim sizlere.

Letonya’nın orman meyveleri, bitkileri ve güney ülkelerindeki özel bitki yağları karışımından oluşan Anne Nature ürünleri bu gün ki; yazımın konusu.

 Bu markanın saç ve vücut için hassas şampuanı mis gibi gül kokuyor. Hem gül hem de ıhlamur çiçeği olunca içeriği güzel kokması da muhtemel değil mi?

Hem anneler hem de bebekler kullanabilir. Cildi nemlendiriyor, saçı ve saç derisini tüm kirlerden arındırırken aynı zamanda da aynı safa bitkisinin yenileme ve temizleme özelliği sayesinde doğal temizlik hissi veriyor bu şampuan.

Kimyasal gibi değil, çiçek özü gibi kokuyor.Şeffaf bir görüntüsü var şampuanın. Tüm vücudunuzu bu şampuanla yıkayabilirsiniz hem çocuğunuz hem de kendiniz için güvenle kullanabilirsiniz. Genelde doğal içerikli ürünler ile yıkanan saç zor taranır ama bu şampuanda öyle olmadı. Pamuk özü içeriği sayesinde saçları kolayca tarayabilir ve şekil verebilirsiniz.

doğal içerikli bebek şampuanı, anne nature

Banyo esnasında önce saça bir miktar alarak güzelce köpürtüp saçlarını temizleyin, sonrasında ise duş süngerine bir miktar alıp vücudunu yıkayın bebek ya da çocuklarınızın ve hatta kendinizin.

Sonra bol su ile durulayın. Bu markaya ait yine doğal içerikli bir ürün olan vücut nemlendirici sütü ile de banyodan sonra bakımı tamamlayabilirsiniz.

Duş ya da banyo sonrasında vücuda masaj yaparak sürebilirsiniz. Hem içindeki shea ve ayçiçek yağı ile vücudu nemlendirecek hem de, ıhlamur çiçeği ve papatya çiçeğinin mis gibi kokusu ile rahatlayacaksınız.
Bu anlattığım ürünleri tüm aile bireyleri kullanabilir.

İçinde kimyasal ve hayvansal içerik olmayan hayvanlar üzerinde test edilmeyen bu markanın diğer ürünlerini de seveceğime adım gibi eminim.
Siz de markanın ürünlerinin olduğu siteyi inceleyerek bu yazıda yer alan bilgilerden, daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here