bellapierre mineral göz farı

Tamamen doğal ve saf içerikleri ile son günlerde mineral makyaj malzemelerini sık sık duyar olduk hepimiz. Şimdi sizlere kullandığım, çok da memmun olduğum bir mineral göz farı önereceğim.
Hem ıslak hem de kuru olarak uygulayabileceğiniz bu göz farı ile harika bir göz makyajı yapabilirsiniz. Anti alerjinik bir ürün olmasından dolayı gün boyu gözümde kalsa dahi herhangi bir kaşıntı, kızarıklık ya da yanma hissetmiyorum. Bazen oluyor ki; eve gidip bir an önce makyajımı çıkarayım diye can atıyorum. Tamamen doğal, parfüm, kimyasal madde içermeyen bu farda ise hiç sıkıntı yaşamadım.
Rengi ışıltılı olduğu içinde, daha canlı ve ışıl ışıl oluyor bakışlarım.
Akmıyor ve gün boyu kalıyor bu anlamda da oldukça memnun kaldım bu üründen.Örneğin buğulu göz makyajı yapacaksanız bu farla çok başarılı sonuçlara elde edebilirsiniz.Islatarak kullanırsanız daha belirgin duruyor ve daha yoğun görünüyor renkler.
En sevdiğim yanlarından biri çizgilerin arasına dolmuyor. Daha aydınlık ve daha can alıcı duruyor.Bella Pierre Shimmer Powderlar 105 farklı renk seçeneği ile çıkıyor karşımıza. Bu ürünü hem far, hem eyeliner, hem ruj, hem de oje olarak kullanabiliyorsunuz dilerseniz.Doğal olduğu için şeffaf bir dudak parlatıcı ile kullandığınızda pırıl pırıl dudaklara sahip olabiliyorsunuz.
Yada eye liner olarak da kullanabilirsiniz.Ben sevdim ve uzun zamandır kullanıyorum.Şiddetle önerebilirim gözüm kapalı:)
Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle ve güzel kalalım!(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here