www.tummarketler.com’a tıkla, fiyat farkı olmadan istediğin marketten alışverişini yap!

Uzun alışveriş kuyruklarından sıkıldınız mı?
Yağmurlu ya da soğuk havalarda alışveriş yapmayı sevmiyor musunuz?
O kadar yoğun çalışıyorum ki; alışverişe gidecek vaktim  yok mu diyorsunuz?
İşte size tüm bu soruların yüzünüzü güldürecek cevabını veriyorum arkadaşlar.
Biliyorsunuz ikiz annesiyim ve aynı zamanda da tam zamanlı çalışıyorum.İş çıkışı çocukları okuldan alıp alışveriş yapmak çok zor hele de alışveriş yaparken atladığım bir şey varsa yandım demektir.Markete tekrar çocuklarla gitmek eziyet ,peki ne yapacağım elbette o gün ki; menü iptal elimdekiki malzemelerle başka yemekler yapacağım.Yada eşimin eve gelmesini bekleyeceğim.
Benim gibi yoğun çalışan, ev ofis ve okul arasında sıkışıp kalan arkadaşlarımdan duydum. Tüm marketler.com diye bir site varmış.İlk duyduğumda amaaan kim uğraşacak onunla dedim ama ilk siparişimi verdiğim ve hızlıca kapımda gördüğüm anda bu fikrim uçtu gitti.
Önce siteye üye oluyorsunuz.Şehir, il, ve ilçenizi giriyorsunuz.Hemencecik size en yakındaki market çıkıyor karşınıza.Bir tıkla markete ışınlanıyorsunuz.Benim bölgemdeki en yakın market Üçler Market idi.Ben alışverişimi Üçler Market’ten yaptım.
Fiyatlar marketler ile birebir aynı, extra ücret ödenmiyor. Hem size en yakın marketten alışveriş yapabiliyor ve ürünleri kısa sürede ve taze olarak alabiliyorsunuz.
Sanal mağazalar gibi ilaveten,  servis ücreti ödemiyorsunuz.
Alışverişinizi yaptınız peki şimdi ne olacak?
Burası çok önemli sizin istediğiniz saatte istediğiniz adrese ürünleriniz geliyor.Ürünleri kontrol ederek ödemesini de istediğiniz gibi( kapıda ödeme seçeneği de var) yapıyorsunuz.Ben kredi kartı bilgilerimi vermek istemiyorum, ya da kredi kartım yok diyorsanız kapıda ödeme sistemi tam da size göre…
Ne yorulmanıza , ne de uğraşmanıza gerek kalmıyor.Hamile bayanlar için, yaşlılar ya da hasta olup da alışverişe çıkmak da güçlük çekenler için muhteşem bir olay.
Alışverişe ayıracağım zamanı, çocuklarımla geçiriyorum, kendime daha fazla vakit ayırabiliyorum.
Bence siz de öyle yapın!
Haksız mıyım ?  ama 🙂

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here