Dyo ile sultanlara layık bir mutfağım oldu!

.Mutfağımda uzun zamandır bir değişiklik yapmak istiyordum yenilenen mutfak eşyaları, alınan cici bici mutfak malzemeleri yetmedi, mutfağımın rengini de değiştirmeye karar verdim. Evde geçirdiğim süreyi hesap edersek, zamanımın çoğunu mutfakta geçiriyorum.Evimin sultanı olarak dyo renk kartelasında görür görmez seçtiğim renk Saltanat kırmızısı oldu.Kıpkırmızı bir mutfak nasıl olur diye düşündüm ve sonra sadece kolonu kırmızıya duvarları da kemik beyazına boyatmaya karar verdim.
Önce size boyanmadan önceki halini göstereyim ki; mutfağıma nasıl bahar gelmiş hep birlikte görelim:)
Evet işte böyleydi mutfağım sade ve tek renkti.
Nihayet boyalarım alınmıştı ve boyama zamanı gelmişti.
Boyacımızın söylediğine göre boya muhteşemmiş .
Çok az su ile bir dünya boya elde etti ve boyanın çoğu arttı.
Eveeettt şimdi mutfağımın boyadan sonraki hali….
Nasıl kırmızı rengi seçmekle doğru bir karar vermiş miyim arkadaşlar?
           Bu da yan profillerden görüntüler :)))
Dyo renkleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi için www.dyo.com.tr adresini ziyaret edebilir, boya ve dekorasyon fikirleri için www.birbilenesorun.com.tr sitesine göz atabilirsiniz.

11 YORUMLAR

  1. Sen o mutfakta ne harikalar yaratırsın , daha önce boya firmasında çalışmış biri olarak söylüyorum dyonun kapatıcılığı ve kalitesi tartışılmaz. Kırmızı sanada mutfağınıda çok yakışıyor 🙂

    • komple kırmızı yapsam mı diye düşünmedim değil tabii ama evde yalnız yaşamadığımı düşünürsek sadece kolonu boyama fikrinde anlaştık.Çok da güzel oldu.. fikir verdiyse yazım size ne mutlı kırmızı neşeli bir renk..

  2. Muhteşem olmuş eve bir canlılık katmiş sıradan alışageldiğimiz bej krem renklerden sonra evde cıvıl cıvıl bir etki yaratiyor bizde radikal bir karar alıp yatak odasinda başlık arkasını saltanat kırmızısına boyuycaz cok heyecanlıyım güle güle kullanib

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here