Kryolan Makyaj Akademisi ve makyaj eğitimi

0
211


Tuğçe Dilaverler  Kryolan‘da 20 yıldır çalışan,  markanın Ürün Müdürü  ve aynı zamanda bir  Makyaj Sanatcısı kendisi çok değerli blogger arkadaşlarıma makyaj eğitimi vermiş bende orada olmayı çok istemiştim ama son anda çıkan bir engelle katılamamıştım.
Vera Bilişim‘in davetine katılamadığım için üzüldüm ve bende katılmışım gibi sizlerle tüm bilgileri paylaşmak istedim. Makyaj eğitimi hakkında çok şey öğrenmişler keşke orada olabilseydim.:(

Neyse ben bütün resimleri paylaşacağım sizlerle…:)

Güzel bir eğitim olmuş profesyonel makyaj tekniklerini tam anlamıyla öğrenmişler.
Hatta takma kirpik olayı benim en zorlandığım şeydir. Öğrenmeyi çok isterdim orada olup…
Bugün dünyanın 70′ den fazla ülkesinde makyaj sanatçıları, kozmetik uzmanları, tiyatro, sinema, TV, video ve efekt uzmanları tarafından tercih edilen KRYOLAN 750′ den fazla renk yelpazesi ve tonlamaları ile 16.000′ den fazla ürün üreterek profesyonel makyaj ürünlerinde lider konumdadır. 
Berlin firma merkezinde en son teknoloji ile donatılmış ar-ge laboratuvarları ve profesyonel kimyagerlerden oluşan uzman ekibi ile cilde tamamen uyumlu ve kullanıldığı süre zarfında cilde bakım yapma özelliği bulunan ürünler ve özel hammaddeler geliştiren KRYOLAN kendi kulvarında dünyada bir çok ilke imza atarak sektörün gelişimine büyük katkı sağlamıştır.
Muhteşem ürünlerle yapılan makyajda muhteşem olur değil mi?
Bir ben eksikmişim değerli blogger arkadaşlarımla bir araya geldiğim ilk fırsatta tüm detayları öğreneceğim.:) Sevdanındünyası bloğunun sahibi sevda ile biraz konuştuk gerçekten çok faydalı olmuş..
Kryolan’a ulaşabileceğiniz tüm kaynaklar aşağıdadır.
Bir tık yeter…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here