NOMA İLE 2 TAKİPÇİMİZE HEDİYELERİMİZ VAR

56
3080
Malum 2013 yılına jet hızıyla harika bir giriş yaptık biraz gribal enfeksiyona bağlı hastalıkla da olsa 2013’e merhaba dedik..Bende her sene yaptığım gibi kendime hediyeler  aldım yeni yıl için indian bilezikler, taşlı damla şeklinde küpeler ve şıkır şıkır bir yüzük …
Noma ile tanışmam yılbaşı sayesinde oldu Noma’nın Online Takı Mağazası’nı ve ürünlerini görünce hayran oldum ve yukarıda resmini gördüğünüz ürünleri aldım siparişimi verdim ertesi gün elimdeydiler.Şaşırmamak elde değil bu hıza hele de kargoların yoğunluğunun çok olduğu yılbaşı döneminde. Bu hızlı gönderimlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.
ŞiMDİ NOMA hakkında biraz bilgi edinelim ;
NOMA bir online takı mağazasıdır. Bir moda dergisi bakış açısıyla hazırlanmakta, dünyada öne çıkan trendleri ve ürünleri bir araya getirerek stil bilinci olan insanlara sunmaktadır. Bunun için ürün seçiminden fotoğraflamaya, kullanılan dilden paketlemeye kadar tüm aşamalar tecrübeli ve özenli bir ekip tarafından hazırlanmaktadır. Noma’yı farklı kılan özelliği, moda olanın diline ve imgesine hakim olması ve zamanın ruhunu yakalamasıdır.
NOMA, yenilikçi tasarımlarıyla öne çıkan ve moda trendlerine göre değişen kostüm takılar satmaktadır. Büyük ölçüde değersiz metal ve taşlardan yapılan bu takılar, Noma’ya iki kanaldan ulaşmaktadır: ithalat ve Noma markasıyla gerçekleştirilen üretim. Her iki ürün grubu için Noma seçme/tasarlama/üretme süreçlerine doğrudan katılmakta ve stili belirlemektedir.
NOMA’nın ürünlerini, deri bileklikler, yüzükler,kolyeler, birbirinden şık küpeler, harika tasarımlı bilezikler oluşturuyor, daha fazlası ve zevkinize göre ürünler için lütfen Noma’yı ziyaret ediniz.

Hepsi çok şık ve özel tasarımlar daha neler var neler tükenmeden bakmanızı tavsiye ederim.

Değerli firmamız sizler içinde 2 cici hediye ayırdılar ,aşağıdaki çekiliş şartlarını yerine getirenler arasından yapılacak çekilişle sizlerin olacak bu şirin küpeler nerede mi işte tam da, aşağıdaki küpelerden bahsediyorum.bu küpelerin siyah tüylü olanlarından…
Çekilişe  katılım şartlarımız:
 Noma’ya üye olunuz
Noma’yı facebookta  beğeniniz  http://www.facebook.com/nomastore
Noma’yı twitterda takibe alınız  https://twitter.com/nomastore
çekilişimizi paylaşıp duyurunuz ve linklerinizle birlikte yorumunuzu bırakınız.
herekese bol şans dileriö çekilişimiz 14 ocak 2013 tarihinde sona erecektir kargo ücretleri firmamıza aittir.
Katılımlar sadece Türkiye için geçerlidir.

56 YORUMLAR

 1. Merhaba..
  İzleyicinizim.
  Firmanın sitesine Şaziye Özmen ismiyle üye oldum.
  Firmanın facebook sayfasını beğendim:
  https://www.facebook.com/saziye.ozmen.524
  Firmanın twitter sayfasını takibe aldım:
  https://twitter.com/Saziye_6763
  Çekilişi facebook ve twitter hesaplarımda paylaşıp duyurdum:
  https://www.facebook.com/saziye.ozmen.524/posts/446146498784957
  https://twitter.com/Saziye_6763/status/290764473462050816

  ŞAZİYE ÖZMEN
  saziye_67_1963@hotmail.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here