unibaby ile bebekleriniz emin ellerde

                                            
2 bebek annesi olarak tüm ürünleri deniyorum ve bebeklerim için en doğrusunu bulmaya çalışıyorum .
siz annelerede uni baby ürünlerini tavsiye ederken içim rahat çünkü gerçekten hepsi harika ve bebekleriniz ve aileniz için düşünülmüş.

<>
<>

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil bu ürüne bayıldım inanılmaz güzel bir ürün tüm annelere tavsiyemdir.

Saf su, doğal pamuk ve doğal gıda koruyuculardan oluşan nemli bir ‘’pamuk mendil’’dir. Yenidoğan bebeklerin cilt temizliğinde önerilen su ve pamuk, pratik kullanım sağlamak amacıyla bir araya getirilmiştir. Bebeğinizin cilt pH’ı ile uyumludur, hassas cildinde pamuk lifi bırakmaz. Alkol, boya maddesi, kimyasal ajan ve parfüm içermez. Uni Baby Yenidoğan ile bebeğinizin cildini, koruyucu tabaka Verniks’e zarar vermeden ilk günden itibaren güvenle temizleyebilirsiniz. Her pakette 40 adet mendil bulunmaktadır. İlerleyen günlerde bebeğinizin cildinin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Uni Baby size güvenle kullanabileceğiniz seçenekler sunmaktadır.

Uni Baby Yenidoğan Şampuan

Uni Baby Yenidoğan ŞampuanUni Baby Yenidoğan Şampuan ile bebeğinizin cildi, ilk günden itibaren doğal yapısı zarar görmeden tertemiz…

Uni Baby Yenidoğan Şampuan, saç derisini ve cildini; aktivite oranı dengeli, kolay durulanan yumuşak formülü ile koruyarak temizler.
pH değeri yenidoğan bebeğin cildi ile uyumludur.
Formülasyonunda kullanılan maddeler Avrupa Birliği Standardı 76/768/EEC ve CTFA (Toiletry and Fragnancy Association) düzenlemelerine uygundur.

Neden Uni Baby Yenidoğan Şampuan?

Yenidoğan bebeklerin cildinin doğal koruyucu bariyeri henüz yeterince gelişmediğinden enfeksiyonlara karşı açıktır. Bununla beraber cildi dış etkenlere karşı koruyan hidrolipidik (su ve yağdan oluşan) katman ise henüz cildi tam etkili biçimde koruyamamaktadır. Bu sebeple yenidoğan bebeklerde kullanılacak ürünler dikkatle seçilmelidir. Mümkün olduğu kadar iritan olmayan/minimize edilmiş hammaddeler tercih edilmelidir.

Uni Baby Yenidoğan Şampuan;

• SLS/SLES,
• Paraben,
• Alerjen,
• Parfüm,
• %100 Sabun ve alkali,
• Alkol ve Boya maddesi içermez.

Uni Baby Cream Petek Doku Islak Havlu Mendil

 “Badem sütlü, kremli formülasyon”
Kalın pamuksu dokusu ve kremli içeriği ile bebeğinizin özellikle bez bölgesi ve tüm cildinde etkili temizlik ve yumuşak bakım sağlar. Formülünde Badem sütü, Vitamin B5 ve Papatya özü bulunmaktadır.
Badem Sütü: Cildi nemlendirir, yumuşatır ve hücreleri yeniler.
Papatya Özü: Cildi enfeksiyonlara karşı korur ve rahatlatır.
Vitamin B5: Cilt esnekliğinin arttırırken, tahriş olmuş cildi yatıştırır.

  • Bez bölgesinde, özel pamuksu dokusu ve yumuşak formülasyonu sayesinde etkin bir temizlik sağlar.
  • Ferahlık verir.
  • Düzenli kullanımda pişik oluşumunun engellenmesine yardımcı olur.
  • Boya Maddesi içermez.
  • Hipoallerjeniktir.
  • pH 5.5
  • Alerjen içermez.
Uni Baby Pişik Kremi Proactive %40 pişik kremini kullandım ve beğendim erkek değilde kız çocuklarda pişik sorunu sanırım daha sık yaşanıyor kızıma kullandım sonuç harika.
Pişik oluşumuna yatkın, hassasiyeti yüksek ve pişik nedeniyle tahriş olmuş ciltlere özel yoğun bakım kremidir. İçeriğindeki Cod Liver Oil ve %40 oranındaki Çinko Oksit ile pişiğin iyileşme sürecini aktive eder. Özellikle bez bölgesinde tahriş olmuş cildin onarımını hızla gerçekleştirmeye yardımcı olur. Bakım esnasında kurumaya yatkın cildi içeriğindeki vitamin ve minerallerle nemlendirir, lipid tabakayı korur, irritasyonu gidermeye yardımcı olur. Formülündeki etken maddeler sayesinde mantar ve bakterilerin yerleşmesini ve çoğalmasını engeller.
Uni Baby Yağ Serisi

Uni Baby Yağ Serisi, cildini nem kaybından korumak ve cilt kuruluğunu önlemek için zengin içeriklere sahiptir. Uni Baby Bebek Yağının içeriğinde Avena Sativa (yulaf özü), Uni Baby Banyo Yağının içeriğinde zeytin yağı, Uni Baby Vücut Yağının içeriğinde havuç yağı bulunmaktadır. 

  • Boya maddesi içermez
  • Hipoallerjeniktir.

Uni Baby Bebek Yağı (Avena Sativa),
“Maksimum Bakım & Hızlı Emilim”
Uni Baby bebek yağı, bebeğin cildini nem kaybından korumak ve cilt kuruluğunu önlemek için zengin içeriklere sahiptir. Cildin doğal yapısını ve nem dengesini korurken, bariyer fonksiyonunu güçlendirir. Özel formülü sayesinde cilt üzerinde tabaka oluşturmaz, hızla emilir.
Ürün Etkisi:
AVENA SATIVA: Gramineae familyasına ait doğal yulaf özüdür. İçerdiği Avenasin vitaminler (özellikle E Vitamini), mineraller ve proteinler yapılandırma, koruma ve canlandırma özelliğine sahiptir.
Bez Bölgesi İçin: Bebeğinizin bez bölgesinde oluşabilecek tahrişlere karşı etkilidir, her alt temizliğinden sonra kullanılması tavsiye edilmektedir.
Uni Baby Bebek yağı ile masaj: Bebek yağı cildin gelişimini desteklerken, uygulanan nazik masaj, kas ve dolaşım sisteminin sağlıklı gelişimine ve çalışmasına yardımcı olur. Uni Baby Bebek Yağı avuca belli bir miktar alındıktan sonra vücut ısısına ulaşılana kadar beklenir. Bebeğe masaj yapılırken yağ cilde emdirilmelidir.
Uni Baby Banyo Yağı (Zeytin Yağlı)
“Yoğun Nemlendirme Etkinliği”
Ürün Tanımı:
Uni Baby Banyo Yağı, bariyer fonksiyonunu tam olarak geliştirememiş bebek cildinde, olumsuz dış etkenlere karşı koruyucu etki gösterir. İçerdiği doğal zeytinyağı cilt kuruluğunun önler, uzun süreli cilde nem ve esneklik kazandırır. Maksimum nem isteyen tüm aile bireyleri tarafından da kullanımı idealdir.
Ürün Etkisi:
Zeytin Yağı: İçeriğinde bulunan Oleiprine adlı madde sayesinde hücreleri yenileyerek, korur. Derinin foliküllerine penetre olabildiği için dokuların iritasyon ve enfeksiyonlarına karşı faydalıdır. Cildi uzun süre nemlendirir ve yumuşatır.
Banyo öncesi yumuşak bir bebek fırçası veya pamuk ile bebeğin saç derisine sürülerek konakları yumuşatarak ciltten uzaklaştırılmasına yardımcı olur.
Banyo bitiminde son durulama suyuna damlatılan birkaç damla yağ, bebeğin cildinin kurumasını engeller.
Uni Baby Vücut Yağı (Havuç Yağı)
“Kuru ve Çok Kuru Ciltler İçin”
Ürün Tanımı:
Uni Baby Vücut Yağı, özellikle kuru ve çok kuru ciltler için formüle edilmiştir. Hassas bebek cildi çocuk ve yetişkin cildinin nem gereksinimini sağlamak için idealdir. İçerdiği bitkisel yağlar cildin nem dengesini düzenler. Cildin lipit tabakasını güçlendirir ve esnekliğini arttırır.
Ürün Etkisi:
Havuç Yağı (appia ceae):  Ultraviole (UV) ışınlarına karşı vücut bağışıklığını arttırır. Güneş yanıklarının iyileşmesine yardımcı olur. Hücre yenileyicidir, cildin bozulmasını önler. İçerdiği Provitamin ile karotin ve lesitin, cildi yumuşatır, renk kazandırır.
Uni Baby Vücut Yağı, zararlı dış etkenler, iklim değişiklikleri gibi cilde zarar veren etkilerden cildi koruyup, nemlendirir. Yoğun formülü ile cildin nemini uzun süre muhafaza etmesine yardımcı olur. Suya dayanıklıdır. Yaz aylarında güneşlenme sonrasında cildin kaybettiği nemi geri verir. Hamilelik döneminde oluşabilecek çatlakları önleyici olarak da kullanılabilir.


Uni Baby Bebek Kremi
Sıcak, ter, sürtünme, cilt hassasiyeti nedeniyle kızarmış ve tahriş olmuş cildi yatıştırır ve rahatlatır. Günlük bakım olarak düzenli kullanıldığında pişik ve bebeğin özellikle boğum bölgelerinde oluşan isilikleri önlemeye yardımcı olur. İçeriğindeki Avena Sativa (Yulaf özü ekstresi) cildin nem dengesine destek vererek sağlıklı gelişmesine katkıda bulunur. Zararlı bakterilerin ortamdaki etkinliğini engeller.

Kullanım:

Uni Baby Bebek Kremi, bebeğin her bez değişiminden sonra alt bölgesi ve tüm cilt kıvrımlarına masaj yapılarak uygulanır. Cildin nefes almasını engellemeyen ince bir örtü sağlar. Tüm vücuda uygulanabilir. Haricen kullanılır.

Uygulama

• Hassas cilt, sürtünme, sıcak, ter ve idrardan oluşan iritasyonlara karşı etkilidir.
• Bebeğin cildini tahriş ve pişiğe karşı korumak için her bez değişiminde temizlenmiş cilde uygulanır.
• Bebeğinizin boğum yerlerinde, diz, dirsek gibi sürtünme bölgelerine her gün uygulanmalıdır.
Ayrıca, Yetişkin ve çocuklarda, tüm vücutta oluşabilecek pişik, kızarıklık, tahriş ve güneş yanıklarının olumsuz etkilerine karşı rahatlatan, onarıcı etkiye sahiptir. Kilolu yetişkin ve uzun süre yatakta tedavi gören hastalarda da etkilidir.

Diğer ürünleri incelemek ve uni dünyasında dolaşmak için bir tıkla misfirimiz olabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here