Sweet Colors ile 1 kişiye çocuğunuzun resminin bulunduğu özel üretim nevresim takımı hediye

80 YILLIK TECRÜBE
Türkiye’nin tekstil lokomotifi Denizli’de üretimini gerçekleştirmekte olan Sweet Colors’ın hikayesi 1925’li yıllara kadar dayanmaktadır. Bilinen adıyla “Terzi Hakkı Usta” (Hakkı Argün), cumhuriyet döneminde hızla gelişmeye başlayan ve halen günümüzde on binlerce insana istihdam sağlayan Denizli ilinde, genç yaşlarda tekstille tanışmış, çıraklık dönemini bitirdikten sonra 1932 yılında kendi terzi dükkanını açmıştır. Hazır giyim sektörünün henüz varlık gösteremediği Türkiye’de, tasarımlarını ustalığıyla birleştirerek, şehirde herkes tarafından tanınan ünlü bir terzi haline gelmiştir. Daha sonraki süreçte hızla artan siparişler, Terzi Hakkı Usta’yı geniş bir çalışma ekibi kurmaya teşvik etmiştir. İlerleyen dönemlerde ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlayacak olan çıraklarıyla tecrübe ve ustalığını paylaşmış, artık çevre illerden de siparişler alan terzihanesi, dönemin Türkiye’sinde hazır giyim sektörünün temellerini atmaya başlamıştır.
MARKALAŞMA SÜRECİ
Sweet Colors’ın marka çalışmaları 2002 yılında, “Terzi Hakkı Usta”nın kendi adını taşıyan torunu Hakkı Argün ve ağabeyi Gökhan Argün tarafından Tasarım Nakış ve Tekstil’i kurmasıyla başlamıştır. Dünyaca ünlü bir çok markanın fason üretimini yapmaya başlayan firma, Taç, Days In Colors, Sarev, Decobianca, Home Sweet Home ve ABD menşeili Casaba Sofia, gibi dünyaca ünlü bir çok markanın kreasyonunda çözüm ortaklığı yapmıştır. Bu kreasyonlarda Tasarım Nakış’ın geliştirdiği “Kadife Nakış” tekniği uzun yıllar kullanılmıştır..
Markalara tasarlanan on binlerce ürünün kazandırdığı tecrübeyle, markalaşma süercine başlayan Tasarım Nakış, yurtiçi ve yurtdışına Sweet Colors markası adı altında yeni tasarımlar geliştirmiştir. Ürün yelpazesi içinde çocuk grubundan yetişkinlere yönelik havlu, bornoz, ev tekstili, nevresim takımları, uyku tulumları ve notebook çantası üretimi marka kapsamında ağırlık kazanmıştır.
Sweet Colors’ın ar-ge ve ür-ge ekibinde bulunan isimler arasında dünyaca ünlü markalara tasarım yapan isimler bulunmaktadır. Bu isimler arasında Hüseyin Çil, 25 yıl boyunca Chicco markasına özel tasarımlar ve numeneler hazırlamış, tecrübesiyle Sweet Colors markasının şuan ki kadrosunda ürün geliştirme (Ür-ge) müdürü olarak görev üstlenmiştir. Aynı zamanda firmanın temellerini atan “Terzi Hakkı Usta”nın çırağı olması, firma açısından ayrı bir önem ve gurur kaynağı olma özelliği taşımaktadır.
Günümüz satış stratejilerinde önem kazanan Network Marketting sistemini, firmanın programına dahil eden Sweet Colors yurt içi ve yurt dışına sanal mağazasıyla hizmet vermeye başlamıştır. Ürün yelpazesi kısıtlanarak sadece en çok talep gören özel tasarımların satıldığı sanal mağazadaki amaç; bu özel ürünleri müşterilere uygun fiyatlarda sunmak ve memnuniyeti en üst seviyede tutmaktır.
Bu köklü ve değerli firmamızın kaliteli ve birbirinden özel ürünlerine hep beraber gözatalım.
Çocuklarınıza özel nevresim takımları
Artık çocuklarınızı uyutabilmenin kolay bir yolu var….siz çocuğunuzun resmini gönderin biz nevresime basalım
Çocuklarımız bizim en değerlilerimiz onlar için bu güzellikler az bile.
Sizlerde onların hayal dünyasını nevresim takımına taşıyabilirsiniz.
Birbirinden harika uyku tulumları ile çocuklarınız uyumaya can atacaklar.

BORNOZ SETLERİ

Ürün modellerinin yapımında bebek sağlığına tehdit oluşturmayacak bambu lifi kullanılmıştır.

Bambu kumaş bornoz takımlarının tercih edilmesinin en büyük sebebi yumuşak dokusudur.
Bambu kumaş, tekstil sektöründeki en kaliteli kumaş olma özelliği taşımaktadır.

SLINGLER
NEDEN SLING?
Bir çok annenin bebek sahibi olduktan sonra yaşadığı en büyük sıkıntı, şüphesiz hamilelik dönemi ve öncesindeki günlük yaşam tarzı biçiminin ciddi ölçüde değişikliğe uğramasıdır. İş hayatı ve sosyal hayatta annenin kullanmakta olduğu vücut fonksiyonları, artık bebekle beraber yavaş yavaş geçerliliğini yitirmeye başlar. Çünkü ebeveyn, günlük hayattaki tüm enerjisini bebeği için harcamakta ve özel hayatında yer tutan tüm işlerini ertelemektedir.
Bu sorunun en büyük nedeni, bebeğin uyanık olduğu her pozisyonda anneye ihtiyaç duyması ve annenin de sürekli olarak bebeğini göğsünde taşımasıdır. İşte bu andan itibaren ebeveyn yapması gereken bireysel işlerinde iki elini birden kullanamamaktadır.
Geliştirdiğimiz Sling Modelleri’nde bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak ve doğum sonrası anne metabolizması, omurga ağrıları ve egzersiz programlarına katkı sağlayacak bebek taşıma sistemini tüm annelerle buluşturmayı hedefledik. Yaptığımız çalışmalarda bebek sağlığı ve ergonomi ön planda tutularak, annenin doğumdan sonra günlük yaşamına geçiş sürecini hızlandırmaktır. Sling kullanan anne, bebeğiyle bir arada iken, aynı zamanda iki elini kullanarak tüm işlerini yapmaya devam edebilir. Sling, tıp alanında, en sağlıklı ve zararsız bebek taşıma fonksiyonunu barındıran ürün olarak kabul edilmektedir. İlkel toplumlarda, özellikle Afrikalı Kadınların tercih ettikleri yöntem Sling ile birebir aynıdır. Bu kıtalarda yaşayan bebeklerin büyüdüklerinde kalça çıkığı rahatsızlığıyla karşılaşma ihtimallerinin son derece düşük olması bir tesadüf değildir
Daha fazla çeşit daha güzel ve özel ürünler için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.

Bu kadar güzel ürünlerin bir arada bulunduğu ve kaliteli ve özel üretime ilk defa rastladım ve bu değerli firma ile tanışmanız için sizlere güzel bir çekiliş düzenledik.
Aranızdan 1 şanslı kişiye çocuğunun resminin basılacağı özel üretim bir nevresim takımı hediye edeceğiz.işte hediye görselimiz.
Özel Nevresim Takımı
 100 x 150 Nevresim –
 120 x 180  Çarşaf –
2 Adet 35 x 45 Yastık Kılıfı
Çocuğunuzun resmini nevresim takımı üzerine baskılı şekilde alabilirsiniz. Kazandığınız ürün için minimum 1600 x 1200 çözünürlüğünde resim göndermeniz gerekmektedir. 
 Peki bu harika ürüne sahip olabilmeniz için yapmanız gerekenler neler biliyormusunuz?
İşte kampanyamız ve detayları:
kampanyamız 17 mayıs 2012 23:59 da sona erecektir.
kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır.
şartları yerine getirmeyenler kazansalar dahi hediye almaya hak kazanamayacaklardır.
çekilişimiz videolu olarak random.org ile yapılacaktır.
hepinize bol şans diliyoruz.
Kampanya katılım şartları “izleyicim olmayı unutmuyorsunuz tabiiki!”
1- http://www.facebook.com/#!/sweetcolors.com.tr facebook sayfamızı beğenin ve bir gönderiyi yorum yazarak paylaşınız.
2- Çekilişimizi linki ile birlikte facebook profilinizde herkese açık olarak paylaşınız.
3- ilknurundünyası sayfamızı beğeninin.

142 YORUMLAR

 1. Bütün şartlar tamamdır..
  İzleyicinizim..
  Face sayfasını Nurgün Karahan hgk olarak beğendim.
  Face sayfasından https://www.facebook.com/photo.php?fbid=369634053079426&set=a.312621872113978.73573.300023340040498&type=1&theater
  bu ürünü yorum yaparak paylaştım..
  Kampanyayı face profilimde paylaştım..
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100003271700013
  Sizin sayfanızıda beğendim..

  Umarım bu harika ürün kızımın olur..
  Nurgün Karahan
  nurgunhgk@hotmail.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here