B&G İLE 2 ÇOCUĞUMUZ SEVİNECEK

Merhaba sevgili takipçilerim bugün sizleri daha çok da çocuklarınızı ilgilendirecek harika bir firma ile karşınızdayım. B&G STORE firmasını tanıtmak ve ürünlerinden bahsetmek istiyorum sizlere.
kısaca firmamızı tanıyalım mı….

 

B&G KİMDİR?
2000 yılında Türkiye’nin en köklü çocuk giyim markası olma ve bu alanda tasarım olgusunu ön planda tutan bir yaklaşımı sergilemek adina yola çıkan BG STORE, 2007 yılında ise bu duruşunu daha da pekiştirmiş, kabullendirmiş ve netleştirmiş olarak bu sektörde en üst siradaki yerini almıştır.
Kendi üretimi koleksiyonların yanı sıra, dünya modasının çocuk giyim sektöründe Bikkembergs, Patrizia Pepe, Baby Graziella ve Brooksfield gibi dünyanın en önde gelen markalarının çocuk line’larını da aynı çatı altında toplayan BG STORE, bu zaman zarfında genişlettiği ve sağlamlaştırdığı şirket profili, ulaştığı mağaza sayısı, yenilikçi mağaza konseptleri ve göstermiş olduğu başarılı marka stratejisi sayesinde Türkiye’de çocuk giyim sektöründe lider marka konumuna ulaşmıştır.
2011 yılında 52 mağaza sayısı ile artık sizlere Türkiye ve yurt dışında olmak üzere pek çok noktadan ulaşabilmektedir. Modern mağazacılık anlayışının getirisi olan birtakım önemli unsurları ve detayların önemini savunan yaklaşımı ile ışığından, raf düzenine, satışı yapılan ürünün takibine, müşteri memnuniyetini öncelikli tutan tavrı ve tüketici ile kurulan samimi, sağlam diyaloğun ilk basamağını oluşturan güler yüzlü ve donanımlı satış elemanlarına kadar, mağazalarında da yeni bir yaklaşımı savunan BG STORE yakın zaman içerisinde de mağaza konseptlerini bu anlamda yenilemişdir. Türkiye genelinde ve yurt dışında, başta büyük alışverişmerkezleri olmak üzere, hali hazırda 57 mağaza bulunmaktadır.
Hedeflerini kontrollü, fakat sürekli büyütme çabasında olan Arne Tekstil; önümüzdeki yıllarda ise mağazalarına yenilerini BG STORE mağazaları açmayı ve sizlere dahaçok noktada ulaşmayı planlamaktadır. Bu nedenle yeni açılmış ve açılacak alişveriş merkezlerinde yer almak için başarılı konsepti ile Türkiye ve yurt dışında öncü marka olarak çalışmalarına devam etmektedir…
2012 İlkbahar Yaz MARKALARI.
Resimlerin üzerine tıkladığınızda direk o markanın ürünlerine yönlendireleceksiniz.
Daha fazlası için lütfen sitemizi ziyaret ediniz
http://www.bgstoreonline.com/
Firmamızın her bir ürünü çok kaliteli ve özel sizlerden 2 şanslı kişi bu harika ürünlerden kazanacak.Bunun için mini bir çekiliş düzenledik
 işte çekilişimize ait detaylar
hediyelerimiz 4-14 yaş arası ürünler olup kazanan kişinin istediği yaş grubundaki ürün yollanacaktır.
izleyicim olmayı unutmuyorsunuz değil mi?
http://www.bgstoreonline.com/yeniuye.asp sitemize üye olunuz
http://www.facebook.com/bgstoreonline facebook sayfamızı beğenip beğendiğiniz 1 gönderisini paylaşınız.
çekilişimizi facebook profilinizde paylaşıp duyurunuz ve ad soyad mail adresiniz ve facebook linkinizle beraber yorumunuzu bırakınız.
kampanyamız 21 mayıs ta sona erecek olup kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır.
hepinize bol şans diliyorum.

106 YORUMLAR

 1. slm:)
  izleyicinizim..
  -efla_hatunqhotmail.com mail adresi ile üye oldum
  -facebook sayfasını beğendim
  -bir gönderiyi paylaştım
  *http://www.facebook.com/ikizkankam/posts/391185724257040
  -kampanyayı paylaştım
  *http://www.facebook.com/ikizkankam/posts/218311618285594
  mine özcan
  efla_hatun@hotmail.cıom

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here