İNANNA TERMAL JEL İLE HARİKA BİR FİZİĞE KAVUŞUN

İnanna Termo Jel
Göbek ve basenlerdeki yağ sorununa kesin çözüm… 12 seansta…
Estetik olarak özellikle göbek, üst bacak, kalça, ve popo kası, bölgesinde oluşan kalıcı selülit, yağ birikmesi, ve sıvı tutulmasına karşı etki eden profesyonel bakım ürünüdür. Uygulandığı bölgede yağ yakımını hızlandırarak incelmede ve portakal kabuğu görüntüsünün azalmasında etkilidir.
Kimyasal madde ve östrojen hormonu içermediği için, kilo alınması ve ya tüylenme problemine de neden olmaz. Uygulandığı bölgede yağ yakışını hızlandırarak bölgesel olarak incelme ve zayıflamaya yardımcı olur.
Düzenli kullanımda uygulanan bölgenin incelmesine, sıkılaşmasına, pürüzsüz ve canlı görünmesine yardımcı olur.

ETKEN MDDELER VE ÖZELLİKLERİ :

Cayenne tipi (Capsicum Frutes ns) :
Yağ yakımını hızlandırıcı ve kan dolşımını düzenleyicidir. Bölgesel ısıtıcıdır. Cilt altında toplanmış fazla sıvıların atılmasına yardımcı olur.

Biberiye (Folüm Rasmarinus Officinalis) :
Dolaşım bozukluğu olan bölgede kan dolaşımını düzenler ve hızlandırır. Hücrelere ozon transferi sağlar. Cilt altında portakal kabuğu görüntüsüne yol açan fazla sıvılara nüfuz ederek selülit görüntüsünü hafiflemesine yardımcı olur. Cildin sıkılaşmasını sağlar.

Portakal (Citrus Dulcis) :
Dokuları güçlendirerek sıkılaşmasını sağlar.

Greyfurt (Citrus greneis) :
Bileşiminde C vitamini, kalsiyum, Fosfor, Potasyum ve E vitamini yer alır. Ayrıca Kan dolaşımını hızlandırıcı etkisi vardır.

Hint Limonotu Yağı (Cymbogen Flexuosus ) :
Selülit önleyici ve sıkılaştırıcıdır.

UYGULAMA

Günde 1-2 defa temiz ve kuru cilde darisel hareketlerle 5-10 dakika masaj yapılır. Uygulama sonrası streç film yardımı ile bölge sarılıp 30 dakika bekletilir. Bu işlem ürünün etkisini artırmaktadır. Extra etki için su tüketiminin artırılması tavsiye edilir.

Önceki İçerikPerlina ile en şık siz olun
Sonraki İçerikPROCSİN
İlknur Balcı
İstanbul'da yaşayan , keşfetmeyi seven ve çalışan bir ikiz annesiyim. Organik ve doğal ürünlere bayılırım,kendi turşumu kurar, kendi reçelimi kendim yaparım. Her güzel şeyin sevgiyle büyüdüğüne, yaşamın sevgiyle güzelleştiğine inanırım. Çocuk da yaparım kariyerde, üstüne bir de yazarım dedim ve ilknurundunyasi.com çıktı ortaya . Kadına, yaşama bebek ve çocuğa dair kısacası hayata dair ne varsa hepsi burada. Sevgiyle kalalım!

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here