Tanaçan Kozmetik ile 3 kişiye CHİNA GLAZE simli oje hediye ediyoruz.

 Amacımız Renkleri Yaşatmak diyor ve China Glaze ojeleri anlatmaya başlıyoruz.

13 yıl boyunca China Glaze profesyonel tırnak bakımı endüstrisinin koyduğu çıtayı hep geçmeyi başarmıştır. Biz kendimizi en yüksek ve zengin kalite, moda ve yaratıcı tırnak bakım ve ürünleri sağlamaya adadık. Renklerimiz tüm stillerle uyumludur. Renklerimizi yaratmak için ilhamı Tahiti kıyılarından New York’un gece hayatına kadar uzanan bir coğrafyadan alıyoruz.
Özgün ojelerimiz için porselenlere parlak bitirişi veren Çini kilini sertleştirici olarak bulundurur. Parlak ojelerimiz diğer tırnak uygulamalarımızla, uzun ömür, dayanıklılık ve parlaklık anlamında mükemmel bir uyumla çalışır. Daha uzun ömürlü ve güçlü tırnaklara mı ihtiyacınız var? Tırnak güçlendirici ve geliştirici formülümüzü deneyin. Daha yumuşak bir deri mi istiyorsunuz? Portakal deri yağımıza bir göz atın. Ojenizin kalmasından ve favori renginizin gitmesinden şikâyetçi misiniz? ‘No Chip’ üst kaplamamız tam size göre! Her seferinde kusursuz bir uygulama için yüksek kalite formüllerimizi kullanın. Hiçbir kelime China Glaze’in mükemmel tırnağınızı tarif edemez.

*China Glaze renkleri DBP, Toulene ve eklenmiş Formaldehyde içermez!.

 

Değerli firmamızın siz okuyucularımıza hediyeleri var. Bu kaliteyi  denemek isteyen tüm okuyucularımızı kampanyamıza bekliyoruz. Tanaçan kozmetikden 3 okurumuza China glaze oje hediye!
Öncelikle bloğumun izleyicisi olmanız ve ilknurundunyası adlı sayfamı  beğenmeniz önşartımdır.

 

Kampanya için şartlarımız:
*www.facebook.com/ChinaGlazeTanacan profilini ekleyiniz.
*Twitteriniz varsa  http://twitter.com/#!/tanacankozmetik izlemeye alınız
*kampanyamızı varsa bloğunuzda yoksa facebook yada twitterda paylaşınız.
Kampanyamızı facebook ve bloglarda duyurup linkınızle beraber ayrıntılı (Üye oldum, twitter adresim bu yada twitterim yok gibi) aşağıya 1 yorum bırakınız. Kampanyamız  24 kasım-4 aralık tarihleri arasında gerçekleşecektir.

 

 

 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

41 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here