HEDİYEKULÜBÜ İLE 2 KİŞİYE HARİKA HEDİYELERİMİZ VAR

Merhaba sevgili blogger dostlarım ve sevgili takipçilerim hepimiz hediye almayı da vermeyi de severiz öyle değil mi? Hatta farklı olsun özel olsun diye çok da çaba sarf ederiz hediye ararken veya alırken … İşte bu sorunu çözecek süper bir firma ve harika ürünlere sahip bir portföy buyurun hep birlikte tanıyalım firmamızı ve ürünlerini.

Kişiye özel ürünler hazırlayan değerli firmamıza kampanyamız için ayrıca teşekkür ediyorum.

“Kişiye Özel Hediye; bir ömür boyu hatırlanır”… diyor firmamız
Sevdiklerinize verdiğiniz değeri kişiye özel hediyeler en güzel şekilde yansıtır. O’na mükemmel bir hediye verme isteğinizi O’na özel bir ürün yaptırmanızla göstermiş olursunuz. Sizin özel siparişinizle hazırlanacak olan ürün, bu endüstriyel dünyada sadece ona özel olarak üretilmiş olacağından, hediyeyi alan  kişi kendini çok özel hissedecek ve hediyenizi daima gülümseyerek hatırlayacaktır.  
En özel günlerinizde, dilediğiniz bir mesajı da hediyenize iliştirerek sevgililer günü hediyenizi, yıl dönümü hediyenizi rahatlıkla kişiselleştirebilirsiniz. En yaratıcı, sıra dışı ve keyifli hediyeleri yakınlarınızın doğumgünü hediyesi olarak kişiye özel hale getirebilirsiniz. Canımız annelerimiz ve babalarımız için de anneler günü ve babalar günü için düşünülmüş birbirinden farklı hediyelerimizi de kendi özel mesajlarınızla kişiye özel hale getirerek, bu kutsal insanları duygulandıracak kişiye özel hediyelerden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca, hergün mesainizi harcadığınız değerli iş arkadaşlarınıza da verebileceğiniz, esprili, prestijli ve bir o kadar  düşünülmüş sıradışı kişiye özel mesleki hediyeler kategorimiz den sipariş vererek, en iyi hediye veren olmayı sürdürebilirsiniz.
Sevdiklerinizin özel günleri ve kutlamalarında; onları gülümseten, verdiğiniz değeri ifade eden, sıra dışı ve keyifli kişiye özel hediyelerin bulunacağı adres olan hediyekulubu.com, Dilediğiniz hediye için fotoğraf, isim, yazı ve logolarınızı en titiz şekilde size özel olarak hazırlamaktan büyük keyif duyar.  

İŞTE ÜRÜNLERDEN ÖRNEKLER:

DAHA FAZLASI İÇİN
http://www.hediyekulubu.com 
EVET SIRA GELDİ KAMPANYAMIZA DETAYLARINA VE HEDİYELERİMİZE
İŞTE HEDİYELERİMİZ 1 KİŞİ TAŞ FOTO 1 KİŞİ İSE AHŞAP FOTO KAZANACAK
TABİİKİ BAZI ŞARTLARIMIZ OLACAK
İZLEYİCİM OLMANIZ ve ilknurundunyasi adlı sayfamı beğenmeniz
kampanyamızı facebook twitter yada bloğunuzda yayınlayıp paylaşıp duyurmanız
http://www.facebook.com/Hediyekulubu?sk=wall sayfamızı beğenip hoşunuza giden 1 ürünle beraber paylaşınız
https://twitter.com/#!/hediyekulubu twitter sayfamızı takip edip beğendiğiniz bir ürünü retweet ediniz.
ve aşağıya ad soyad ve mail adresinizle birlikte şartları yerine getirdiğinize dair linkleri yorum olarak bırakınız.
kampanyamız 20 gün sürecektir 10 ekim de sona erecektir.
kargo kazanana ait olacaktır istanbul içi 3 tl istanbul dışı 4,5 tl
HEPİNİZE BOL ŞANS DİLİYORUM

31 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here