Herbal Essences bio:renew, Fas Argan Yağı Onarıcı Şampuan ve Saç Bakım Kremi

2
172
Herbal Essences bio

İngiltere’nin doğadan ilham alarak üretilen 1  numaralı saç bakım markası Herbal Essences, %90 doğal kökenli, paraben, parafin, gluten ve renklendirici içermeyen yep yeni ürünleri ile artık Türkiye de satışa sunuldu.

Ben de Fas argan yağı içeren serisini denedim ve sizlerle deneyimlerimi paylaşacağım bu yazımda.

Herbal Essences bio:renew, Fas Argan Yağı Onarıcı Şampuan ve Saç Bakım Kremi  serisi, canlı turunçgil, egzotik baharat ve kalıcı kremalı vanilya aroması ile saçların onarımına yardımcı oluyor. Ayrıca saçların gördüğü zararı azaltıp daha ipeksi bir görünüm sağlıyor. Bu nedenle ben seçimimi bu seriden yana kullandım. Muhteşem bir kokuya sahip her iki üründe. Herbal Essences bio:renew ürünlerinde paraben, parafin, gluten ve renklendirici bulunmuyor. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.  Bazı ürünlerde yıkama esnasında yüzüme gelmesin diye uğraşırdım köpükler, fakat bu üründe hiç dert etmedim çünkü; doğal içeriklere sahip olduğunu biliyorum. Özel temel antioksidanlar, aloe ve deniz yosunu karışımı ile üretilen bu şampuan ve saç kremi %90 doğal bileşenlerden oluşuyor.

Herbal Essences Şampuan ve Saç Bakım Kremi

Gelelim bu ikilinin saçlarımda bıraktığı etkiye. Yıkama sırasında saçların ve saç diplerinin arındığını hissediyorum. Yıkama ve durulama sonrasında ise saçlarımdaki harika koku ve yumuşaklığı hissetmek için ellerim sürekli saçlarımda. Bir kadın bir şampuan ve saç kreminden bundan daha fazlasını beklemez sanırım.

Üstelik Herbal Essences bio:renew serisi, dünyanın en büyük botanik koleksiyonuna sahip Royal Botanic Gardens, Kew tarafından onaylanan ilk ve tek uluslararası saç bakım markası olma özelliği taşıyor.

Önerilen satış fiyatı: 44,90 TL

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here