BİOBLAS PROCYANIDIN şampuan ve saç bakım ürünleri

0
758

Biota Laboratuvarları olarak BİOBLAS markasının ürettiği harika iki üründen bahsetmek istiyorum bu gün sizlere. BİOBLAS PROCYANIDIN şampuan ve saç bakım ürünleri olacak bu gün ki; yazımın konusu. Bu şampuanların en önemli  özellikleri üzüm çekirdeği ekstresi içeriyor olmaları.
Neden üzüm çekirdeği diyecek olursanız. Dünyanın en güçlü antioksidanlarından biri olan üzüm çekirdeği çünkü…
İçeriği sayesinde saç tellerini besleyerek daha sağlıklı, daha güçlü ve daha parlak saçlar sunuyor size bu şampuan serisi. Saçlarımızın daha hızlı uzamasını ve daha güçlü bir yapıya kavuşmasını herkes ister elbette .

Bir de  üzüm çekirdeğinden elde edilen Procyanidin saç köklerini uyarıp, incelmiş zayıf saç köklerini güçlendiriyormuş böylece  saçların dökülmesi de azalıyormuş.

Buraya kadar her şey firmanın vaatleri. Gelelim benim yorumlarıma.Hoş bir kokusu var ve kıvamı güzel bir şampuan . Hemen elinizden akıp gidecek gibi değil. Bazı şampuanlar çok likit olduğu için bu özelliği sevmiyorum çünkü. Saçlarımda güzel bir parlaklık oluştu bu yönünü de sevdim. Boyalı ve kuaförde çok sık işlem yapıldığı için saçlarımı canlandırdı parlaklık verdi.

Saç dökülmesine karşı temel bakım serisi ve hacim şampuanını kullandım ben. Temel bakım serisi içinde serum olduğu için daha parlak oldu diye düşünüyorum.Saç dökülmesi %100 azaldı diyemem ama bu ritüelde suçu şampuana atamam.  Saçıma yaptığım uygulamalar ve mevsim geçişleri de etkili.Yine de saç dökülmelerim azaldı. Evet saçlarım daha parlak canlı ve güçlü. Bu nedenle markaya kocaman bir alkış lütfen.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here