11 Ekim 2017 Çarşamba

STAR WARS SON JEDI


Son 50 yılın en kült filmlerinden kabul edilen Star Wars, merakla beklenen “Star War: Son Jedi” filmi ile 13 Aralık’ta Amerika’dan da önce Türk izleyicisiyle buluşacak. Senaryosunu George Lucas ile birlikle Rian Johnson’un kaleme aldığı filmin fragmanı  yayınlandı ve 10 saat içinde 8 milyon kişi tarafından izlendi.  

Lucasfilm’in Star Wars: Son Jedi filminde Güç Uyanıyor’un kahramanları, galaktik efsanelere katılıp Güç'ün asırlık sırlarını ve geçmişin şaşırtıcı keşiflerini çözen destansı bir maceraya atılıyor. Filmin fragmanını ben de paylaşmak istedim sizlerle.Lucasfilm’inStar Wars: Son Jedi filminde, Güç Uyanıyor’un kahramanları  galaktik efsanelere katılıp Güç'ün asırlık sırları ve geçmişin şaşırtıcı keşiflerini çözen destansı bir maceraya atılıyor, Skywalker efsanesi devam ediyor

Filmin başrollerini Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie, Kelly Marie Tran, Laura Dern ve Benicio Del Toro paylaşıyor. 

Star Wars: Son Jedi Rian Johnson tarafından yazıldı ve yönetildi, yapımcılığını Kathleen Kennedy ve Ram Bergman yaptıBaş yapımcıları ise J.J. Abrams, Tom Karnowski ve Jason McGatlin. 

Star Wars: Son Jedi 13 Aralık 2017 tarihinde vizyona giriyor. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!