5 Ekim 2017 Perşembe

Ducray Anaphase Conditioner Güçlendirici Saç Kremi


Herkese merhaba;
Bu gün sizlere çok sevdiğim bir saç kreminden bahsetmek istiyorum. Bazıları saç kremi kullanmaz ama ben saç kremi kullanmadan saçlarıma dokunmayı sevmiyorum.
Özellikle de boya, fön, ısıl işlemler sonrası ve buna yoğun iş temposu eklenince saçlar epeyce bir hasar görüyor. Saç kreminin bununla ne ilgisi var diyebilirsiniz . Bu gün bahsedeceğim saç kreminin saçları güçlendirme özelliği de olduğu için öncesinde yazmak istedim:)


  Saçlarınız h
assas ve sağlığını yitirmişse ve siz de  saçlarınızı güçlendirmek, parlaklık sağlamak ve yenilemek istiyorsanız Ducray anaphase conditioner güçlendirici saç kremini denemelisiniz .


Zira bir çok kişi saç kremini sadece şampuan sonrası saçı yumuşatıp ve kolay taranmasını sağlamak için kullanıyor.
     Hem saçlarınız yumuşacık olsun , kolay taransın hem de güçlensin istemez misiniz?

 Saç kreminin içeriğinde saça gerekli olan vitamin ve besinler bulunuyor. Yıpranan, mat görünen ve sağlıksız saçları yeniden eski sağlığına kavuşturmak için bu kreme başvurabilirsiniz.

Ducray anaphase saç kremini , şampuandan  sonra,  ıslak saçınıza sürün. Saçınızda yaklaşık 1-2 dakika beklettikten sonra durulayın.

Güçlü ve hacimli saçlar için her gün kullanabileceğiniz şahane bir saç kremi. Güzel kadınların güzel saçları olur değil mi?
Güzelliğinizi tamamlamaya yardımcı olacak bu saç kreminin fiyatı 40 tl civarında.
Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım!Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!