25 Eylül 2017 Pazartesi

Bebeğiniz İçin Sağlıklı Ekolojik Ürünler Hopcute.com’da

bebek kıyafetleri

Bebeklerin organik gıdalar, organik bakım ürünleri ve oyuncaklar, hassas cilt yapıları için sağlıklı kumaşlardan üretilmiş giysileri olmalıdır. Tüm bebeklerin sağlığını önemseyen ve bu konuda detaylı bir ürün yelpazesine sahip olan Hopcute.com; web sitesinde çok sayıda kimyasal içermeyen sertifikalı organik bebek ürünlerine yer veriyor.

Ekolojik kumaşlardan üretilmiş bebek tulumu çeşitleri, organik kumaştan üretilmiş bebek bornozları, bebeklerin güvenle oynayabileceği organik üretim oyuncaklar, mama dışında farklı gıdalarla beslenmeye başlayan minikler için organik makarnalar, bebekler için kehribar kolye ve bileklikler ekolojik bebek ürünlerinin online mağazası Hopcute.com’da bulunabiliyor. Web sitesinde yurt dışından ithal organik sertifikalı bebek ürünlerine yer veren Hopcute.com, 17 farklı ürün grubu ile hızlı alışverişe olanak sağlıyor.

Bebek giysileri neden organik pamuktan üretilmeli?

Organik olmayan pamuk ile dokunan giysilerdeki ağır metal ve azot içeren boyalar, ağartıcılar, florokarbonlar, aldehitler ve amonyak gibi zararlı maddeler kanserojen etkiye neden olur. Ayrıca bu zararlı kimyasallar cilt tarafından emilebildiği için organik olmayan pamuk ile üretilen giysiler cilt tahrişlerine ve alerjik reaksiyonlara da yol açabilmektedir.

Organik pamuk üretiminde sentetik tarım ilaçları, bitki öldürücü, GDO ve yapay gübre kullanılmamaktadır. Organk pamuk tarımında kullanılan gübre doğal bir yapıdadır. Böcek ilacı veya kimyasal gübre kullanılmadan organik tarımla yetiştirilmiş pamuğun kullanıldığı kıyafetlerin seçilmesi hem genel sağlık anlamında kanserden korunma sağlar hem de alerjik hastaların kimyasallardan olumsuz etkilenmesini önler.


Organik bebek ürünlerinin online mağazası www.hopcute.com/ web sitesinden organik sertifikalı kumaştan üretilmiş bebek tulumu çeşitleri, bebekler için organik bornozlar, organik üretim oyuncaklar, organik makarnalar, doğal ağrı kesici ve antibiotik olarak bilinen kehribar kolye ve bileklikler gibi çok çeşitli organik bebek ürünleri hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!