14 Ağustos 2017 Pazartesi

Phyto Phytophanere


Patrick Ales tarafından kurulan Phyto, saçların değerli birer canlı varlık olduğu düşüncesinden hareketle geliştirilen bir markadır. Üretim felsefesi doğrultusunda tüm problemlerin yanıtını bulmayı hedefler. Phyto serum gibi birçok önemli seriyi bünyesinde barındırmaktadır.


Phyto Phytophanere Kapsül 2x120 Adet Özellikleri
Genetik ve çevresel etkenler nedeniyle görülen saç dökülmesi problemi için Phyto Phytophanere Kapsül ürünü ile etkili bir bakım etkinliği sunar.  Hassas yapıdaki saçların dökülmeye olan meyilini azaltır, kökten uca saçlara yeniden yapılandırıcı bakım sağlar. Ürün içeriğindeki biotin, saça çok yönlü etki eder. Saç dökülmelerini azaltır, kökleri besler ve olumuz etkenlere karşı direnç geliştirir. Saça kökten uca etki ederek kalitesini artırır. Zor uzayan saçları  %30 -%50 arasında daha hızlı uzatan etkiye sahiptir. Tellerde kırılma ve çatlama sorunlarını giderir. Yaz aylarında daha fazla görülen güneş ve deniz- havuz kaynaklı yıpranmaların önüne geçer. Saç köklerindeki melanin dengesini ayarlayarak grileşmeyi engeller. PhytoPhytophanere Kapsül, saç yapısını içeriden onarır.


Phyto Phytophanere Ürün İçeriği

Phyto Phytophanere içerisinde hodan yağı, biberiye ekstraktı, çinko, aserola ekstraktı, C vitamini, bira mayası, B vitamin çeşitleri, E vitamini, havuç ekstraktı balık yağı yer almaktadır.

Phytophanere Kullanım Şekli
Kapsül şeklinde satılan ürün ilaç değil takviye gıdadır. Her saç için uygun olan ürün doktorların farklı bir önerisi olmadığı sürece 4 ay günde 2-3 kapsül şeklinde kullanılmalıdır.

10 Madde ile Phyto Felsefesi
1.       Doğaya saygı: Araştırmalarına 1968 yılında başlayan Phyto, bitkisel özlerdeki yenilenebilir kaynaklara odaklanmıştır. Doğaya derin bir saygı ve mükemmel uyum içerisinde bitkileri yetiştirmeyi hedefler. Midi bölgesindeki bitki çiftlikleri, biyoçeşitlilik açısından sunduğu özlerle fark yaratır. Phyto ürünlerinde 500’e yakın bitkisel özden yararlanılır.
2.      Geri dönüşümlü malzeme kullanımı: Üretim sırasında kullanılan paketleme malzemeleri 40 yıldan bu yana çevre kirliliğini azaltan yönde kullanılmaktadır. Kartonlar uzun ömürlü bitki ormanlarından yararlanılarak üretilir, ancak her kesilen ağacın yerine yenisi dikilmektedir.
3.       Ekolojik sürece zarar vermeyen bakış açısı: Phyto, tüm iş faaliyetlerinde ekolojik süreç konusunda hassas davranır.  Üretim ve dönüşüm sürecinde de bu doğrultuda bir işleyiş benimsemiştir. Rüzgârla üretilen elektrik ve doğal gaz kullanımı ile osmoz su, dekoksiyon bunlara örnek verilebilir.
4.      Atıklardan yararlanma: Daha az atık üretme ve çıkan atıkların da geri dönüştürülmesini amaçlayan süreç Phyto’nun diğer önem verdiği bir durumdur. Kâğıt, kullanılmış su gibi malzemelerin daha fazla geri dönüşüme kazandırılması hedeflenir.
5.      Hayvan dostu üretim süreci: Phyto ürün bileşenlerinde hayvansal kaynaklı maddeler yer almaz. Ürünlerden bazılarında sadece bal ve yumurta bulunur fakat ürettikleri bu maddeler dışında doğrudan onlara ait parça kullanılmaz. Ayrıca test aşamasında hayvanlar üzerinde deney yapılmamaktadır.
6.      Kalitenin korunması: Phyto ürün içerikleri %90 oranında bitkiseldir.   Hiçbir üründe bu orandan daha az bitkisel aktif içerik bulunmaz. Ürün içeriklerinin yüksek miktarda bitkisel içeriğe sahip olması, üründen alınan etkinin verimini artırır.
7.       Etkili sonuçlar: Klinik testler doğrultusunda hazırlanan ürünler bilimsel bir sürecin devamı olarak değerlendirilir. Ürünlerin toleransları, etkinlik derecesi ve kullanım avantajı gibi detaylar kliniklerde test edilmekte ve en iyi sonuçlarla kullanıcılara sunulmaktadır.
8.      Güvenli ürünler: Phyto ile işbirliğinde alanlarında yetkin ve iyi tanınan ortakların olması markanın değerlerinin sağlıklı biçimde sürdürülmesi bakımından önemlidir. Toksikolog, araştırmacı ve uzmanlar, ürünlerden alınan etkilerin en iyi olması için Phyto değerlerinden vazgeçmemektedir.
9.      İdeal tedarikçi seçimi: Her zaman yüksek seviyeli performans sağlanması açısından gelişme odaklı projelerde bulunan tedarikçiler seçilmektedir.
10.   Yönetmelik ve düzenlemelere saygı: Üretim ve satış süreci açısından uluslararası sözleşmeler Phyto’nun en önem verdiği konulardandır. Ağır çalışma koşulları ve çocuk işçi gibi durumlara karşı çıkmakta kararlı bir tutum sergiler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

DEĞERLİ YORUMLARINIZ BURAYAA!!!